sobota 15. srpna 2020 Hana

Další vlaková nehoda. U Loučovic se srazil vlak s dodávkou

Během několika hodin došlo na jihu Čech k další vlakové nehodě. U Loučovic na Českokrumlovsku se srazil osobní vlak s dodávkou. Řidič auta naštěstí utrpěl jen lehká zranění.

Nehoda se stala u obce Loučovice na Českokrumlovsku krátce před jednou hodinou odpoledne. „Řidič v užitkovém vozidle nedobrzdil před přejezdem a přední částí vozidla vjel na koleje, kde se srazil s vlakem,“ popsal policejní mluvčí Milan Bajcura.

Podle něj nebyl přejezd vybaven světly ani závorou. Řidič auta utrpěl jen lehká zranění. „Ve vlaku cestovalo 19 lidí, nikdo z nich nebyl zraněn,“ dodal Bajcura. Omezení v místě nehody by mělo trvat do 15 hodin.

Na stejném místě došlo k havárii vlaku a osobního automobilu minulý týden. Při nehodě byla vážně zraněna sedmapadesátiletá spolujezdkyně, která později v nemocnici zemřela.

Na Strakonicku se srazil vlak s osobním autem. Pro řidiče auta letěl vrtulník

Krátce po desáté hodině dopoledne došlo v obci Mačkov na Strakonicku k vážné dopravní nehodě. Na železničním přejezdu se srazil vlak s osobním autem. Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému. Provoz na trati je podle...

Během dneška jde o druhou nehodu vlaku a auta na jihu Čech. Dopoledne se srazilo osobní auto na železničním přejezdu v Mačkově na Strakonicku. Řidič z osobního auta utrpěl těžká zranění, se kterými byl letecky transportován do nemocnice. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Foto Jan Luxík

Štítky nehoda, krimi, policie, vlak

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Jaromír Habrnal

Co ty vlaky dělají proboha na silnicích. To už jsou jim koleje málo.

čtvrtek, 30. července 2020, 15:54

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.