pátek 18. června 2021 Milan

Po hádce dvou mužů skončil jeden s bodnutím nožem. Agresor čelí trestnímu stíhání

Těžkého ublížení na zdraví se měl dopustit třiapadesátiletý muž, který po předchozí hádce zaútočil na svého soka a nožem ho bodl do krku. Napadený utrpěl těžká zranění, která si vyžádala zásah zdravotníků. Zraněný skončil i samotný agresor. Policie v těchto dnech případ z letošního března uzavřela.

K incidentu mělo dojít v letošním březnu nedaleko vlakového nádraží v Českých Budějovicích. Ve večerních hodinách mělo dojít k hádce dvou mužů, která skončila napadením jednoho z nich. „Starší z mužů druhého povalil na zem, kde na něj zaútočil nožem a bodl ho do krku. Přitom mu způsobil těžké zranění, které si vyžádalo následný zásah zdravotníků,“ popsal policejní mluvčí Milan Bajcura.

Zranění si z potyčky odnesl i třiapadesátiletý agresor, kterého se podařilo ihned po incidentu zadržet. Případ si převzali českobudějovičtí policisté, a po zajištění všech důkazů a okolností předali případ kriminalistům. Ti nyní případ uzavřeli. 

„Případ je vyšetřován pro naplnění skutkové podstaty zločinu Těžké ublížení na zdraví, zločinu Ublížení na zdraví a přečinu Výtržnictví. Oba muži jsou trestně stíháni na svobodě,“ uzavřel Bajcura.

Ohodnoť článek

Foto pixabay.com

Štítky krimi, napadení, policie, nůž

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.