čtvrtek 29. září 2022 Michal

Cyklistka se zranila poté, co ji předjíždělo auto. Policie hledá řidiče a svědky události

Jihočeští policisté šetří dopravní nehodu, při níž se v obci Rataje na Táborsku zranila cyklistka. Žena měla z kola spadnout poté, co ji předjížděl neznámý řidič. Policie pátrá jak po řidiči auta, tak po svědcích, kteří by mohli s vyšetřováním pomoct.

K nehodě došlo už 7. srpna po půl 10 dopoledne na silnici druhé třídy v katastru obce Rataje. Žena měla jet směrem od Opařan na Senožaty. „Třiatřicetiletá žena se údajně lekla vozidla, které ji, dle jejích slov, velmi blízko předjíždělo a havarovala v pravém silničním příkopu. Žena při pádu utrpěla blíže nespecifikované zranění, s kterým byla převezena zdravotníky do nemocnice. Alkohol byl u ní vyloučen dechovou zkouškou,“ popsala policejní mluvčí Lenka Pokorná

Táborští policisté pátrají po totožnosti řidiče, který ženu předjížděl. Zároveň prosí o pomoc svědky, kteří místem projížděli, a mohli nehodu natočit například na palubní kameru. „Rovněž žádají řidiče, který v uvedené době a úseku míjel cyklistku, aby se přihlásil v budově Územního odboru PČR Tábor na Soběslavské ulici, a to nejlépe po předchozí domluvě na telefonním čísle 974 238 250,“ uvedla Pokorná.

Hodnocení článku je 22 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky policie, krimi, nehoda, pátrání, cyklistka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.