pondělí 19. října 2020 Michaela

Dynamo má dalšího nakaženého koronavirem. Sobotní utkání proti Boleslavi odehraje

Ve fotbalovém Dynamu se opět objevila nákaza koronavirem. Čtvrteční pravidelné testování hráčů Dynama odhalilo jeden pozitivní nález na onemocnění covid-19. Podle vedení klubu se jedná o hráče, který kvůli příznakům onemocnění s týmem již několik dní netrénoval. Dynamo tak může odehrát sobotní utkání proti Mladé Boleslavi.

„Jedná se o člena základní sestavy, který ale kvůli příznakům onemocnění několik dnů netrénoval. Po dohodě s lékařským týmem byl již v domácí izolaci a nyní po výsledcích testů ho čeká dalších deset dnů izolace. Průběh onemocnění je u něj stejný jako u ostatních. Jeden den měl zvýšenou teplotu a pociťoval slabost a únavu. Věříme, že se stejně jako ostatní hráči dá brzy do pořádku,“ říká PR manažer Dynama Aleš Strouha.

Dynamo před reprezentační pauzou odehraje zápas v Mladé Boleslavi ve značně okleštěné sestavě. Na marodce jsou kvůli zranění čtyři hráči a stejný počet hráčů se léčí z onemocnění covid-19. „Situace není ideální. Přesto ale věříme tomu, že ti hráči, co dostanou v sobotu příležitost odvedou maximální výkon. Máme na to, abychom v Boleslavi uspěli,“ uzavřel trenér Dynama David Horejš.

Fotbal bez diváků, divadla téměř bez omezení. Nerozumím rozdílu, komentuje nová opatření šéf fotbalové asociace

Těžké časy nyní zažívají profesionální i amatérští sportovci. Vláda od pondělí kvůli zhoršující se epidemiologické situaci v zemi vyhlásí nouzový stav, který zasáhne i sport. Soutěže sice mohou pokračovat, ale budou se smět konat pouze bez...

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Foto SK Dynamo České Budějovice

Štítky České Budějovice, fotbal, koronavirus

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.