pondělí 27. září 2021 Jonáš

Fanoušci pomohli Motoru v nelehké sezoně. Dvě třetiny permanentkářů se vzdaly kompenzace

Neuvěřitelnou solidaritu s klubem dokázali fanoušci Motoru, kteří se v uplynulé sezoně téměř nedostali do ochozů stadionu. Klub před sezonou prodal více než 4600 permanentek. O kompenzaci však požádala jen zhruba třetina z jejich majitelů, přes tři tisíce permanentkářů se nároku vzdalo a pomohlo tak klubu zvládnout těžkou finanční situaci způsobenou především koronavirovými opatřeními.

„Podpora, jakou nám fandové tímhle způsobem vyjádřili, je úžasná a naprosto přesáhla naše nejodvážnější odhady. I když nakonec nebyla naplněna podmínka, ke které jsme se zavázali, my náš slib přesto splníme a každý, kdo se prostřednictvím formuláře vzdal své kompenzace za permanentku, dostane od klubu dres pro následující sezonu,“ sdělil radostnou novinku generální manažer Stanislav Bednařík.

Motor se totiž zavázal, že každého, kdo se vzdá kompenzace za permanentku a vyplní příslušný formulář, uvede jmenovitě na zápasovém dresu pro ročník 2021-22. A také slíbil, že pokud takových fanoušků bude alespoň 70 procent, dostane každý takový fanoušek svůj vlastní dres pro následující sezonu. O kompenzaci však nepožádalo zhruba 67 procent fanoušků, klub je dresem i přesto obdaruje.

Kdokoliv z fanoušků může i nadále podpořit klub tím, že si zakoupí čtyři centimetry velký kovový odznáček s logem a heslem „My tu pořád jsme“ za minimálně 900 korun. Klub touto cestou vybral od fanoušků už více než 280 tisíc korun. „Rozhodli jsme navíc, že tento odznak jako dárek obdrží každý, kdo se částečně vzdal svého nároku na kompenzaci permanentky a takových fanoušků bylo také téměř 400,“ uzavírá klub v tiskové zprávě.

Ohodnoť článek

Foto HC Motor České Budějovice

Štítky České Budějovice, hokej, HC Motor, permanentka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.