Přijdou Budějce o extraligu? Mountfield jedná s Hradcem

Zlý sen? Aprílový žert? Poplašná zpráva? Nejspíš ani jedno. Generální partner budějckých hokejistů, akciová společnost Mountfield, podle serveru Aktuálně.cz s největší pravděpodobností skončí s podporou jihočeského extraligového klubu a zamíří včetně kádru do Hradce Králové.

ČTĚTE TAKÉ: Budoucnost hokeje v Budějcích závisí na pivu

„Není to spekulace, v pondělí proběhla s Mountfieldem první schůzka a skutečně o tom jednáme. V průběhu týdne se sejdeme znovu,“ potvrdil Aktuálně.cz generální manažer hradeckého hokeje Aleš Kmoníček.

Klub dnes ráno vydal tiskovou zprávu o rezignaci předsedy představenstva Zdeňka Blažka a také místopředsedy představenstva Ivana Drbohlava, který je zároveň majitelem Mountfieldu, na své funkce ve vrcholném orgánu klubu.

ČTĚTE TAKÉ: Blažek a Drbohlav rezignovali na své funkce v představenstvu

Konkrétnější informace z jihočeského tábora se Budějcké Drbně zatím získat nepodařilo.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky hokej, HC Mountfield, konec extraligy, Mountfield Hradec Králové, České Budějovice, Aktuálně.cz, Zdeněk Blažek, Aleš Kmoníček, Drbna.cz

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.