pondělí 2. srpna 2021 Gustav

Piskáček prodloužil smlouvu. Kádr Jihostroje je kompletní

Posledním hráčem, který podpisem nové smlouvy oficiálně potvrdil pokračování v Jihostroji, je dvaadvacetiletý Ondřej Piskáček. Talentovaný nahrávač prodloužil spolupráci na jihu Čech o další dva roky.

Bývalý kapitán juniorské reprezentace má za sebou dvě sezony v Jihostroji, ve kterých plnil úlohu druhého nahrávače. Když už se Ondřej Piskáček dostal v zápasech na palubovku, ukázal potenciál. „Pokud na sobě bude nadále pracovat a bude mít profesionální přístup, bude z něj do budoucna velice kvalitní extraligový nahrávač. Má k tomu všechny volejbalové i osobnostní předpoklady. Pro každého hráče, pro mladého o to více, je důležitá herní praxe a my bychom mu rádi čas na hřišti přidali. Pokud to situace dovolí, mohl by také pomoci našemu prvoligovému EGE,“ říká generální manažer Robert Mifka.

Obě strany měly zájem o pokračování spolupráce a nová smlouva tak byla pouze formalitou. Ondřej Piskáček nakonec zůstane v Českých Budějovicích minimálně další dvě sezony. „Jsem moc rád, že budu moct být nadále součástí volejbalové rodiny. V Jihostroji mám příležitost se rozvíjet po boku výborných spoluhráčů a nabírat zkušenosti od Miguela. Doufám, že nová sezona už bude s fanoušky v hale a výborná atmosféra, kterou dovedou vytvořit, nás požene za titulem,“ sdělil Piskáček po podpisu smlouvy.

Tím jsou hráčské změny před sezonou 2021/22 kompletní. Stabilní kádr Jihostroje pro nový ročník se bude skládat z dvanácti hráčů. Týmová příprava na sezonu začíná 4. srpna, trenér Dvořák však nemůže počítat s pěticí reprezentantů, kteří bojují o účast na zářijovém Mistrovství Evropy v Ostravě.

Soupiska Jihostroje pro sezonu 2021/22

Blokaři: Radek Mach, Josef Polák, Oliver Sedláček
Libero: Martin Kryštof
Nahrávači: Miguel Ángel de Amo, Ondřej Piskáček
Smečaři: Petr Michálek, Filip Stoilovič, Martin Licek, Daniel Šulista
Univerzálové: Casey Adam Schouten, Michal Kriško

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto VK Jihostroj

Štítky České Budějovice, Jihostroj, volejbal

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.