středa 1. dubna 2020 Hugo

V Gerbeře se po třech měsících opět bojovalo

Sportovní oddíl Gladiators Gym si pro milovníky bojových sportů připravil čtvrt roku po Pardál Gladiators Night další lahůdku - otevřené mistrovství České republiky v MMA a Muay Thai. Akce se opět konala v Gerbeře a diváci se mohli těšit jak na zápasy v ringu, tak i v uzavřené kleci.

Asi tři stovky diváků v neděli viděly celkem přes 50 zápasů a každý stál za to! Své umění předvedli jak čeští reprezentanti z Českých Budějovic, Písku, Tábora, Kladna, Mladé Boleslavi, Nymburku, Plzně, Ostravy, Českého Krumlova a Prahy, ale také Rakouska či Německa.

Zápasy v ringu začaly již v pravé poledne a o hodinu později se rozeběhly i duely MMA v kleci. Na obou bojištích se současně odehrávaly krásné sportovní výkony, a tak chvilkami návštěvníci vypadali jako na tenisovém zápase, snažící se sledovat pohyb míčku přes síť.

O nejzajímavější zápasy se postarali budějčtí bojovníci Miloš Moravec, Marek Hůlka a David Makovička. První dva zmínění borci dokázali své protivníky porazit a dostát tak svých kvalit. Poslední z nich David Makovička zůstal po skončení duelů poražen.

Díky bohatému obsazení startovní listiny se v Gerbeře bojovalo až do páté hodiny odpolední a každý si tak přišel na své. Zpestřením bylo i nasazení zápasnic ženského pohlaví, které dokázaly, že nejsou bojové sporty pouze výsadou mužů. Celkem se dívky předvedly ve třech zápasech.

Otevřené mistrovství ČR v MMA a Muay Thai

středa, 26. února 2014, 15:45

Otevřené mistrovství České republiky v MMA a Muay Thai
Otevřené mistrovství České republiky v MMA a Muay Thai

Autoři

Štítky Otevřené mistrovství České republiky v MMA a Muay Thai, Gerbera, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.