čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

Vyhledávání

Nalezené články: "Číčenice"

U Vodňan začal po nehodě hořet náklaďák. Řidič zůstal uvnitř

Tragická dopravní nehoda se stala dnes ráno na hlavní silnici u Vodňan. Podle prvotních informací měl na místě po nehodě začít hořet náklaďák. Řidič zůstal zaklíněný uvnitř. Silnice byla zprovozněna po půl 7 večer.

U Vodňan se srazila dodávka s autem. Čtyři lidé zemřeli

Mezi Vodňany a Protivínem se dnes, v sobotu 18. srpna, v noci srazila dodávka s autem. Čtyřiatřicetiletý řidič dodávky přejel do protisměru, kde se čelně střetl s autem. Při nehodě zemřeli čtyři lidé. Silnice I/20 byla kvůli vyšetřování zavřená.

V Číčenicích se uskutečnil sedmý ročník turnaje v pétanque

Jako na francouzském venkově to v sobotu 14. července vypadalo před obecní hospodou na návsi v Číčenicích na Strakonicku. Za podpory Jaderné elektrárny Temelín Skupiny ČEZ se zde totiž uskutečnil sedmý ročník turnaje v pétanque.

Ve vlacích na šumavských tratích přibyly cyklovleky

Firma GW Train Regio, která provozuje šumavské lokálky, zvýší v létě při turistické sezoně kapacitu vlaků, aby v jednom bylo kolem 260 míst. Firma ze skupiny GW Jihotrans zahájila před 14 dny zkušební provoz sedmi cyklovleků, každý pojme 56 kol. V...

Jihočeský kraj vypíše tendr na železnici za více než sedm miliard korun

Soutěž na zajištění dopravy na osmi frekventovaných železničních tratích se chystá vyhlásit Jihočeský kraj. Patnáctiletý kontrakt, který začne v prosince 2019, vynese vítězi soutěže více než sedm miliard korun. Tendr se týká osmi elektrifikovaných...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Číčenice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Číčenice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.