úterý 12. listopadu 2019 Benedikt

Vyhledávání

Nalezené články: "Dehtář"

U Dehtáře shořela chatka, škoda je třicet tisíc

Hasiči vyjížděli v pondělí odpoledne k požáru chatky u rybníku Dehtář. Veranda byla v době příjezdů jednotek už úplně zničená. Uvnitř chatky nikdo nebyl. Úplně zlikvidovat požár se hasičům podařilo po zhruba půl hodině. Škoda je třicet tisíc.

Jižní Čechy čekají tradiční výlovy rybníků a několik gastronomických akcí

Říjen a listopad jsou od nepaměti obdobím výlovů rybníků. Neopakovatelnou atmosféru těchto akcí můžete zažít už nadcházející týden. Sledovat rybáře při práci, sítě plné ryb a další ukázky rybářského řemesla, to je pro každého návštěvníka výlovu...

SLEDUJEME: Zprovozňují se důležité silnice, voda je na ústupu

V noci z úterý na středu 7. srpna 2002 se v Borovnici na Českobudějovicku změnil potok v řeku a na jihu Čech tím začaly povodně, které sužují především Malši. Situaci na jihočeských potocích a řekách sledujeme živě.

Tomáš Parýzek: Windsurfing je můj život

Blázen. To je pravděpodobně slovo, které vás napadne, když vidíte Tomášovu fotku nebo video, kde je v akci. Myšleno v okamžiku, kdy skáče nad vlnami Atlantiku nebo na nich tančí. Jeho pojetí windsurfingu totiž připomíná energický a zároveň elegantní...

Šílený útočník se pokusil zavraždit chatařku u Dehtáře

Doslova dramatickou neděli si prožili chataři u rybníku Dehtář. Přitom si jen chtěli užít posledních dnů babího léta. Nájemník jedné z chat si vybral hodně slabou životní chvilku a ohrožoval místní na jejich zdraví. Vše navíc mělo dohru v úterý.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Dehtář"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Dehtář"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.