čtvrtek 26. listopadu 2020 Artur

Vyhledávání

Nalezené články: "Studánka"

FOTO: Padělky textilu, obuvi i hraček. Celníci si připsali další úlovek

Jihočeští celníci hlásí další odhalené padělky. Ve středu v obci Studánky zabavili z důvodu podezření z porušení práv duševního vlastnictví více než 860 kusů zboží. Šlo o hračky, obuv a textil. Prodejní cena je dva miliony korun.

Pro zemědělce a lesníky se na jihu Čech otevřely další hranice

Pro zemědělce a lesníky se otevřelo dalších sedm silničních hraničních přechodů mezi Jihočeským krajem a Rakouskem. Do cizí země mohou z obou stran vycestovat farmáři nebo majitelé lesů, kteří vlastní za hranicemi pozemky a pracují na nich. Smí...

U Vyššího Brodu zabavili celníci zboží za téměř 15 milionů korun. Prodejci hrozí vysoká pokuta

Více než šest tisíc kusů padělaného zboží se minulý týden podařilo zadržet jihočeským celníkům ve Studánkách u Vyššího Brodu. Dohromady šlo o zboží za téměř 15 milionů korun. Prodejci hrozí pokuta ve výši od jednoho do deseti milionů korun.

Silný vítr lámal stromy, tisíce lidí zůstaly bez proudu

Výstraha před silným větrem, kterou vydali meteorologové, se naplnila. Hasiči měli desítky výjezdů a nezastavili se ani energetici, kteří měli nahlášeno 14 poruch na vysokém napětí.

LETNÍ ZAJÍMAVOSTI: Kde přesně je pramen Vltavy? A proč se Labe nejmenuje Vltava?

Prázdniny jsou tady a s nimi i výzva k cestování. I s ohledem na bezpečnostní situaci pro stále více lidí přestává být atraktivní polehávání v rezortech u moře a namísto toho v létě objevují krásy českých luhů a hájů. To je dobře. Aby vás cestování...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Studánka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Studánka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.