Počasí dnes22 °C, zítra20 °C
Pondělí 29. května 2023  |  Svátek má Maxim

Vyhledávání

Nalezené články: "Vranín"

Začala stavba obchvatu obce Žár. Kraj odhaduje náklady na čtvrt miliardy korun

Obec Žár na jihu Čech se brzy dočká obchvatu. Stavba více než dvoukilometrového úseku vyjde na 232 milionu korun. Náklady hradí Jihočeský kraj, který chce požádat o dotaci z Evropské unie. Hotovo by mělo být v říjnu příštího roku. Stavbu zahájilo...

Práce na obchvatu Lišova pokračují. Pomalu se ukazuje trasa nové silnice

Před více jak měsícem začala stavba obchvatu Lišova a Štěpánovic. Důležitá komunikace má odvést dopravu z vytížené silnice I/34, která vede zastavěnou částí obce. Nyní probíhají terénní práce na trase budoucího obchvatu a kácení dřevin.

Na obchvat Lišova naváže další dopravní stavba. Hotová má být v roce 2027

V roce 2027 plánuje Ředitelství silnici a dálnic (ŘSD) otevřít tři kilometry dlouhou silnici z Vranína do Třeboně. Úsek má navazovat na obchvat Lišova, jehož stavba byla zahájena minulý týden. Stát nyní připravuje podrobný geotechnický průzkum.

Lišov se dočká obchvatu. Stavba za necelou miliardu by měla sloužit řidičům od roku 2025

Lišov a Štěpánovice se do dvou a půl roku dočkají obchvatu, který odvede tranzit mimo zástavbu. Jeho stavba začala ve čtvrtek poklepáním na základní kámen za účastni ministra dopravy Martina Kupky a hejtmana Martina Kuby. Stavba téměř...

Obchvat Lišova chce postavit osm firem, nejnižší nabídka je 964 milionů

O výstavbu 9,5 kilometru dlouhého obchvatu Lišova se uchází osm společností. Ministerstvo dopravy zároveň rozhodlo o zamítnutí odvolání proti stavebnímu povolení. Na svém twitterovém účtu o tom informoval šéf Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD).

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Vranín"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Vranín"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.