pátek 15. listopadu 2019 Leopold

Vyhledávání

Nalezené články: "obojek"

V Česku dojde na odchyt vlků, čipy a obojky by mohly usnadnit návrat šelmy

V příštím roce dojde na vybraných místech v České republice k regulovanému odchytu vlka. Výzkum České zemědělské univerzity by mohl pomoci k hladšímu návratu psovité šelmy na naše území.

HLEDÁME PÁNÍČKA: Na nové majitele čekají pejsci i v budějckém útulku

V budějckém útulku Animal Rescue čeká jedna krásná fenka Jack Russl teriera a kříženec německého ovčáka. Oba už jsou dospěláci, o to víc se do nového domova těší. Vyberete jednoho z nich?

HLEDÁME PÁNÍČKA: Táborský útulek má k adopci samé fešáky a jednu krásnou fenečku

Další pejsky, kteří hledají nové majitele, mají v útulku pro nalezené psy v Táboře. Heili, Aiden i Venda hledají nový domov, kde se jim dostane lásky a pohlazení. Nic z toho totiž ještě pořádně nepoznali. Okouzlí zrovna vás?

Je libo originální design obojku, postroje a vodítka pro hafana? Přání splní Airo

Co člověku i pejskovi na očích vidí, splní Airo.  To je firma, která je zkušeným mazákem ve výrobě a v prodeji obojků, postrojů, vodítek a podobných potřeb pro čtyřnohé štěkající mazlíčky. Vždyť na trhu je už dlouhých sedm let.

PSÍ OKÉNKO: Opuštění čtyřnozí kamarádi hledají nové domovy

Psí útulky v jižních Čechách nabízí v současné době celou řadu pejsků čekající na nové pány a hledající nové domovy. Pokud zrovna uvažujete o tom, že byste svou lásku a domov nabídli některému z opuštěných hafanů, mrkněte na čtyřnohé bezdomovce,...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "obojek"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "obojek"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.