pátek 9. prosince 2022 Vratislav

Vyhledávání

Nalezené články: "obtěžování"

Zdrogovaný muž se obnažoval v ulicích. Ženu vyzval, zda mu nepomůže s masturbací

Vězení hrozí muži, který se opakovaně obnažoval v ulicích Jindřichova Hradce a Kroměříže. Po užití omamných a psychotropních látek se svlékal a ukazoval své přirození kolemjdoucím. Jednu z žen vyzval, aby mu pomohla s masturbací.

Muž sexuálně obtěžoval nezletilé dívky. Policisté hledají další oběti

Jihočeští kriminalisté hledají případné oběti sexuálního obtěžování. Měl se ho dopustit muž, který si dopisoval s ženami na internetové seznamce. Při následných schůzkách na ně pak sexuálně útočil. Mezi poškozenými jsou mladistvé i nezletilé dívky.

Muž měl sexuálně obtěžovat děti při organizování volnočasových aktivit. Kriminalisté hledají oběti

Táborští kriminalisté vyšetřují případ, při kterém měl muž několik let sexuálně obtěžovat děti. K činům mělo docházet hlavně na Táborsku při organizování volnočasových aktivit. Policisté už muže trestně stíhají, dnes ale zveřejnili výzvu a pátrají...

Cizinec obtěžoval ženy na ulici a chtěl po nich sex. Policie ho dopadla

Hned několik žen měl obtěžovat muž v Blatné na Strakonicku. Cizinec oslovoval místní v ulicích města a kromě jiného po nich požadoval sex, jednu ženu začal dokonce osahávat. Policisté ho dopadli.

Muži se před kamarádkou začali svlékat, psala žena v příspěvku. Věc prošetřuje policie

Příspěvek, který vyvolal vlnu reakcí ve facebookové skupině Strakoňáci, prošetřují místní policisté. Autorka v něm popsala údajnou zkušenost své kamarádky, před kterou se měli svlékat dva muži. Další dívku měl dokonce někdo znásilnit. Příspěvkem se...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "obtěžování"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "obtěžování"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.