pátek 1. července 2022 Jaroslava

Vyhledávání

Nalezené články: "schouten"

Tým mládne, ustupovat z medailových pozic ale nechceme, říká trenér Dvořák

René Dvořák je s Jihostrojem spjatý s krátkými přestávkami už pětadvacet let. Nadcházející sezona bude jeho sedmá v roli hlavního trenéra, což je nejvíce v novodobé historii klubu. Čerstvě 57letý kouč ve velkém rozhovoru mimo jiné hodnotí uplynulý...

Jihostroj posílil Stijn van Schie. Naposledy hrál za belgického mistra

Poslední posilou Jihostroje se stává Nizozemec Stijn van Schie. Českobudějovický volejbalový klub získal univerzála z týmu belgického mistra. Na pozici vystřídá Caseyho Schoutena. Manažer Jihostroje sledoval novou posilu v akci přímo v Belgii.

Smečařský post Jihostroje beze změn. Michálek začne patnáctou sezonu

Poslední otazníky ohledně setrvání hráčů z uplynulé sezony zodpovězeny. Volejbalový klub uplatil opci na Petra Michálka a novou smlouvu podepsal Daniel Šulista. Jihostroj tak půjde do sezony 2022/23 se stejným složením na smečařské pozici.

V Jihostroji pokračuje reprezentační blokař Polák

Odchovanec českobudějovického volejbalu Josef Polák bude pokračovat na jihu Čech. Opět vytvoří dvojici s Oliverem Sedláčkem, který má v Jihostroji platnou smlouvu. I do sezony 2022/23 tak půjde Jihostroj s dvojicí blokařů, kteří patří mezi největší...

Schouten a de Amo se loučí s Jihostrojem. Španěl byl druhým nejdéle působícím cizincem v klubu

Miguel de Amo a Casey Schouten nebudou v nadcházející sezoně působit v českobudějovickém Jihostroji. Volejbalový klub o tom informoval na svém webu. V květnu se fanoušci dozvědí, kdo je nahradí.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "schouten"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "schouten"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.