pondělí 18. listopadu 2019 Romana

Vyhledávání

Nalezené články: "stlačený zemní plyn"

ANKETA: Dopravní podnik koupil nové autobusy na stlačený zemní plyn za téměř 173 milionů

Dopravní podnik města České Budějovice oficiálně zprovoznil plnící stanici CNG pro novou flotilu autobusů. Za téměř 173 milionů korun bude mít čtyřiadvacet nových vozů na stlačený zemní plyn, kterým nechybí klimatizace, WiFi nebo USB porty.

Kontroly pohonných hmot v roce 2017 dopadly nejlépe v historii

Česká obchodní inspekce v loňském roce odebrala celkem 2670 vzorků pohonných hmot, z nichž šestadvacet nevyhovělo jakostním požadavkům. Inspekce tak během uplynulého roku uložila devatenáctkrát zákaz prodeje na přibližně 103 tisíc litrů pohonných...

Elektromobily a hybridy budou na jihu Čech usilovat o body do mistrovství světa

Rozkvetlá jihočeská příroda a vozidla s pohony budoucnosti. Už šestým rokem láká tato kombinace do Českého Krumlova a okolí příznivce elektromobility a vozidel spalujících stlačený zemní plyn. Nejinak tomu bude i letos. Ve dnech 18. až 20. května...

Nový rok přinesl změnu v představenstvu Teplárny České Budějovice, předsedou je Václav Král

Ke změně v představenstvu akciové společnosti Teplárna České Budějovice došlo v úterý 3. ledna 2017, kdy na svém jednání dozorčí rada teplárny odvolala dosavadního předsedu představenstva společnosti Miroslava Houfka.

Dopravní podnik otestoval autobus s plynovým pohonem

Vyzkoušet jízdu autobusem na stlačený zemní plyn vyzkoušeli cestující v krajském městě od soboty 24. září do čtvrtka 29. září. Dopravní podnik města České Budějovice tak prověřil po loňském elektrobusu i další z alternativních pohonů.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "stlačený zemní plyn"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "stlačený zemní plyn"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.