úterý 31. března 2020 Kvido

Kriminalisté vyšetřují loupežné přepadení, hledají muže z identikitu

Kriminalisté z Budějc vyšetřují loupežné přepadení, ke kterému došlo na Lannovce. Hledaný muž měl přistoupit k jinému muži s tím, že ho zná z nějakého konfliktu. Ten se s ním ale bavit nechtěl, což ho zřejmě rozčílilo a napadl ho několika údery do těla. Policistům se podařilo sestavit identikit útočníka.

Loupežné přepadení se odehrálo minulou středu po třetí hodině ráno na Lannovce před budovou s číslem popisným 26. „K poškozenému přistoupil muž a oslovil ho s tím, že ho zná z nějakého konfliktu s jeho známým. Poškozený se s mužem nijak bavit nechtěl, což ho zřejmě rozčílilo a napadl ho několika údery do těla. Po napadeném chtěl peníze a mobil. Tyto věci se mu ale nepodařilo najít a z místa utekl. V souvislosti s tímto případem, hledáme muže z identikitu,“ uvedla tisková mluvčí policie Lenka Krausová

Podezřelý muž měřil přibližně 180 centimetrů a měl štíhlou postavu. Měl světlé, krátké, řídké vlasy s kouty. Na sobě měl tmavě zelenou bundu s kapucí bez nápisu, tmavě šedou mikinu s kapucí, tmavé tepláky a tenisky. Pokud muže na obrázku poznáváte, kontaktujte kriminalisty na lince 158. Přihlásit se samozřejmě může i samotný muž, který by svým vysvětlením mohl kriminalistům pomoci tento případ objasnit. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo4 čtenářů

Foto pcr.cz

Štítky pátrání, loupežné přepadení

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.