úterý 19. listopadu 2019 Alžběta

Písecko

Jihočeským městem pro byznys je podruhé za sebou Písek

Městem pro byznys 2018 v Jihočeském kraji je Písek, stejně jako v předchozím roce. Na druhém místě skončil Jindřichův Hradec a na třetím Blatná na Strakonicku. Jedná se o výsledky výzkumu Město pro byznys, který zpracovává agentura Datank. Včrea...

Za tragickou nehodu na Písecku , při které zemřeli čtyři lidé, padlo obvinění

Písečtí policisté obvinili jedenašedesátiletého řidiče Iveca který loni v 8. listopadu na silnici I/4 u Drhovle na Písecku způsobil dopravní nehodu, při které zemřel jeden muž a tři ženy. Nehoda byla jednou z nejtragičtějších loňského roku.

VIDEO: Lidi na Facebooku pohoršilo chování vodiče z píseckého hřebčince. Ten kritiku odmítá

Video, které se včera večer objevilo na Facebooku, zvedlo mezi koňáky obrovskou vlnu vzteku. Ve videu ze Zemského hřebčince v Písku se vodič ke koni chová velmi nestandardně, což potvrdili i lidé, kteří s koňmi pracují několik let. Podle...

Policisté dopadli muže, který o víkendu přepadl v Písku seniorku, na kontě toho má ale víc

Dvacetiletý muž podle policie o víkendu přepadl seniorku, která se vracela z nákupu. Jak později zjistili, nebylo to je první první přepadení. V tom samém týdnu ještě stihl přepadnout mladého chlapce.

Za urážlivé cedule u památníku v Letech hrozí dvěma mužům tři roky ve vězení

Písečtí policisté podali návrh na obžalobu dvou mužů, kteří na přelomu května a června loňského roku v Letech u Písku umístili cedule s urážlivými nápisy o Romech. Na případ tehdy upozornil web Romea.cz, podle kterého byl na tabulích text:...

Muž vyrazil do obchodu s nastartovanou motorovkou

Problémový jedenapadesátiletý muž je v jedné z obcí u Milevska známou firmou. Sousedské problémy, trvají podle místních obyvatel už delší dobu. Spory se ale 25. ledna vyhrotily, kdy muž s motorovou pilou v ruce začal s nejasným motivem ořezávat...

Úspěšnou akci mají za sebou písečtí kriminalisté, kteří se specializují na drogovou problematiku. Na konci ledna se jim podařilo zadržet dalšího dealera pervitinu, proti kterému bylo zahájeno trestní stíhání.

Řidič popelářského vozu vážně zranil svého kolegu

Písečtí dopravní policisté vyšetřují nehodu, ke které došlo včera odpoledne v jednoho z domů v Olešné na Písecku. Šedesátiletý řidič svou nešikovností při couvání jednoho ze svých kolegů zranil.

V Mirovicích hořela dílna, škoda je 300 tisíc korun

K požáru vyjížděli hasiči dnes, krátce před půl druhou hodinou ráno. Na místě zjistili, že hoří zámečnická dílna a oheň se rozšiřuje do střechy. V době požáru v dílně naštěstí nikdo nebyl.

Ženě, která na Písecku upravovala výsledky voleb, hrozí až tříleté vězení

Písečtí kriminalisté stíhají ženu, která podle nich měla loni v říjnových komunálních volbách upravovat výsledky. Na případ, který se stal v Dobevi na Písecku upozornili místní lidé. Pochybení potvrdil i Krajský soud.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.