středa 30. září 2020 Jeroným

Z klenotnictví ukradli zloději peněženku. Pátrá po nich policie

Škodu za více než 15 tisíc korun způsobili dva pachatelé, kteří ukradli z prodejny šperků v Písku peněženku s finanční hotovostí. Tu sebrali z prodejního pultu v moment, kdy obsluha prodejny jednomu z nich ukazovala zboží v jiné části prodejny. Policie po pachatelích pátrá.

K incidentu mělo dojít ve středu po poledni v prodejně šperků v Písku. „První z pachatelů odlákal za účelem ukázky zboží poškozenou ženu od prodejního pultu a druhý z pachatelů pak odcizil z nezajištěné zásuvky prodejního pultu dámskou peněženku s finanční hotovostí. Způsobil jí tak škodu za více než 15 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Podle policie mělo jít i ženu a muže ve věku zhruba padesáti let. Muž byl 190 centimetrů vysoký, silnější postavy a měl hnědé krátce střižené vlasy. Na sobě měl mít modrou polokošili. Žena měla být vyšší postavy a černé dlouhé vlasy měla stažené do culíku. Na sobě měla černobílé šaty.

„Policisté žádají každého, kdo by měl poznatky k případu, ať kontaktuje policisty na Obvodním oddělení v Písku, adresa Na Výstavišti 377, telefon 974 235 700, případně na lince tísňového volání 158," dodala policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky krimi, krádež, peněženka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.