sobota 27. listopadu 2021 Xenie

Žena vydírala mladíka erotickým videem. Když nedostala peníze, záznam rozeslala

Případ vydírání na internetu vyšetřují písečtí kriminalisté. Neznámá žena získala na seznamce erotické video muže a hrozila, že ho rozešle jeho známým. Dotyčný nejdřív peníze poslal, další platbu ale odmítl, a tak žena záznam skutečně zveřejnila.

Událost se stala 19. října. „Mladík komunikoval na stránkách omegle.com v anglickém jazyce s dívkou a jejich chatování mělo sexuální obsah. Muž vyhověl žádosti od neznámé ženy a spustil video, na kterém se nechal zachytit při autoerotických hrátkách. To bylo přesně to, na co protistrana čekala,“ shrnula policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

Následovala totiž zpráva s vyděračským obsahem. Pokud by madík nezaplatil, rozeslala by dotyčná video jeho přátelům ze sociální sítě. Muž proto ze strachu skutečně odeslal 15 tisíc korun přes službu paypall na účet vedený v zaharaničí. 

Muž poslal více než sedm tisíc korun

„To nestačilo, vyděračka chtěla další peníze, které již nezaslal. Pachatelka výhrůžky uskutečnila a opravdu video kontaktům rozeslala,“ sdělila mluvčí. 

Podobný případ se stal na konci října. Tehdy si mladý muž založil účet na službě Tinder a začal si psát se ženou erotické zprávy. „Muž si dle přání dívky založil další účet, a to na stránkách Hangouts. Také v tomto případě komunikace skončila uskutečněním videa při autoerotice, které použila protistrana k vydírání. Muž zaplatil 7 500 korun ve strachu, že by mohla video zveřejnit,“ dodala Čuřínová Ingrišová.

Policie proto varuje před nerozvážným chováním na internetu a nabádá veřejnost k opatrnosti. 

Hodnocení článku je 90 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto pixabay.com

Štítky policie, vydírání, erotika, video, internet

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Jiří Beránek

Blbec který rozesílá bůhvíkomu video jak si mastí šaška si asi nic lepšího nezaslouží.

čtvrtek, 4. listopadu 2021, 12:04

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.