pátek 7. října 2022 Justýna

VIDEO: Auto na Táborsku narazilo do stromu a začalo hořet. Řidič na místě zemřel

, aktualizováno 13. dubna 2019, 11:52

Další život si vyžádala ranní nehoda u Roudné na Táborsku. Před devátou hodinou ráno zde narazilo osobní auto do stromu a začalo hořet. V autě jel pouze řidič, který nehodu bohužel nepřežil. Během dvou dní jde o druhou nehodu na jihu Čech, při které začalo auto po nárazu hořet.

Řidič jel od Soběslavi směrem na Tábor. Zatím z nezjištěných příčin přejel do protisměru a narazil do stromu. Auto značky Renault Megane začalo po nárazu hořet. „Požár byl hasiči během několika minut uhašen. V autě byla nalezena jedna mrtvá osoba,“ uvedla mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. „Přesné příčiny a okolnosti nehody jsou předmětem vyšetřování táborských policistů,“ doplnila policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová.

ČTĚTE TAKÉ: Noční nehoda u Okružní má tragické následky. Řidič v autě uhořel

Během dvou dní jde o u druhou nehodu, kde začalo auto po nárazu hořet. Ve čtvrtek po desáté hodině večer jel řidič mercedesu směrem do Českých Budějovic a na kruhovém objezdu u VŠTE narazil do svodidel a porazil návěstidlo. I tady začalo auto po nárazu hořet. Dvaatřicetiletý muž z Ostravska nehodu nepřežil.

Foto Jan Pešek

Štítky krimi, nehoda, policie, Táborsko

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.