pondělí 2. srpna 2021 Gustav

Řidička srazila motocyklistu, poraněného muže pak přejela dodávka

Kuriózní nehodu vyšetřují od středy jindřichohradečtí kriminalisté. Řidička Octavie vyjíždějící z vedlejší silnice od obce Hamr na Majdalenu se střetla s projíždějícím motocyklistou. Ten po nárazu do osobního automobilu spadl na silnici. Řidička Octavie se ho po nehodě snažila odtáhnout mimo vozovku. To se jí nepodařilo. Po několika minutách mu nohu přejela projíždějící dodávka.

K vážné dopravní nehodě došlo ve středu ráno. „Muž po střetu spadl z motorky a skončil na protější krajnici, ležel kolmo k hlavní silnici, s nohama směřujícíma do vozovky. Řidička se motorkáře snažila odtáhnout mimo vozovku, což se jí však nepodařilo,“ potvrdila mluvčí policie Hana Millerová.

Ležícího motocyklisty si v silném dešti nevšiml řidič projíždějící dodávky, která jela od Majdaleny a muži přejel nohu. „Takto bylo řidičem dodávky motorkáři způsobeno pravděpodobně těžké zranění pravé nohy, se kterým byl převezen do českobudějovické nemocnice, kde se podrobil operaci a čeká jej dosud nezjištěná doba léčení,“ dodala Millerová.

Vážnou dopravní nehodou se teď zabývají kriminalisté z Jindřichova Hradce.

Hodnocení článku je 46 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky Jindřichohradecko, Policie ČR, nehoda, motocykl, střet

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.