sobota 4. července 2020 Prokop

Ohromná radost! Budějčák Pavel Dvořák zahraje se Sebastien na megafestivalu Wacken Open Air

Sotva organizátoři největší metalového festivalu - německého Wacken Open Air - oznámili termín pro ročník 2016, objevila se informace, že je vyprodáno. Stačilo na to jen několik málo hodin… Pavel Dvořák, známý jihočeský klávesista, se však na akci dostane. Ovšem ne jako fanoušek, nýbrž muzikant. Vystoupí zde s kapelou Sebastien. Dá se tak mluvit o ohromném úspěchu, jelikož Čechů, kteří by ve Wackenu doposud zahráli, je absolutní minimum.

„Vlastně nevím, co k tomu dodat… Mám z toho husí kůži až… až, až! Máme z toho obrovskou radost, ale zároveň také obrovský respekt. Jsme rádi za tuto možnost a důvěru, kterou nám lidé z Wackenu tímto vyjádřili. Zároveň to asi bude vůbec nejintenzivnější příprava kapely,“ řekl Pavel Dvořák a dodal: „Také doufáme, že jako historicky třetí česká kapela ukážeme, že i v Čechách hrají kapely skvělou muziku se stoprocentním nasazením!“

Že by Sebastien mohli vystoupit ve Wackenu, se spekulovalo už nějakou dobu. Organizátoři akce totiž použili jejich skladbu jako podkres oficiálního festivalového traileru. Už to byl úspěch skutečně nevídaný. Pavel ale tehdy ještě nevěřil, že by na akci skutečně zahráli. Realita je však nakonec jiná a my mu gratulujeme!

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.