sobota 29. února 2020 Horymír

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Problémy? To nechceš!

Začneme příkladem ze života. Dejme tomu, že rádio vůbec neposloucháš. Když neposloucháš rádio, nevíš, co se ve světě děje. A když nevíš, co se děje, nedozvíš se, že je ve tvým městě velká demonstrace. Když nevíš, že je ve tvým městě velká demonstrace, připleteš se mezi lidi, který protestujou. A když se připleteš do davu protestujících, dostaneš kamenem do hlavy. A když dostaneš kamenem do hlavy, skončíš v nemocnici, a to nechceš! A to je jen jeden z mnoha příkladů.

Když prostě neděláš věci pořádně, když potkáváš špatný lidi nebo když neposloucháš správnou muziku nebo slušný rádio, přijdou vždycky problémy a #ToNechces. Takže jestli nechceš třeba poznat, jak chutná chlapská láska, dostat do huby, přijít o barák, o manželku nebo o řidičák a mít spoustu dalších problémů, poslouchej radši RockRadio.

Najdi si nás v éteru, nebo na webu www.rockovyradio.cz, ale také na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu pod hashtagem #ToNechces.

RockRadio - Rock je slušná muzika!

PR text

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Václav Vašek

Můžu tedy jezdit opilý a když mne zastaví policie, řeknu, že poslouchám RockRadio a nic se mi nestane?

pondělí, 22. února 2016, 14:47

Frodo kocour

Radio neposlouchám a nijak mi to nechybí. A že bych se tím nějak ochudil moc nevěřím. A žvásty o "správné muzice" si strčte do zadele. Každý má jinou "správnou muziku. Takže tenhle blbý reklamní sloupek si zasuňte tam, kam slunce obvykle nesvítí.

pondělí, 22. února 2016, 13:20

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.