středa 3. června 2020 Tamara

Nadcházející dámská jízda a závěrečný díl Padesáti odstínů naladí něžné pokolení na svátek zamilovaných

Do kin právě vstupuje závěrečný díl trilogie padesáti odstínů, tentokrát svobody. Uveden bude předpremiérami, které proběhnou 7. února. Dámy se mohou v obou budějckých multikinech CineStar těšit na zajímavý doprovodný program, při kterém se možná nejedna z nich zardí. V Igy bude k vidění přehlídka dámského prádla, ve Čtyřech Dvorech dokonce mužská workoutová exhibice.

V CineStaru v Igy to bude pořádná jízda. Program začne v 19 hodin a bude se na co těšit. Kromě napjatě očekávané předpremiéry posledního dílu Padesáti odstínů se budou dámy moci těšit na uvítací drink a navíc i na přehlídku dámského spodního prádla s tanečním vystoupením. Vybrané slečny či paní pak dostanou lákavé dárečky z tomboly.

Do druhého multikina ve Čtyřech Dvorech by se dámy měly dosavit v 18:30. Posilní se přípitkem a potom už se mohou těšit na workoutové vystoupení svalnatých mužů z Písku. Budou mít také možnost zúčastnit se losování o jazykový kurz a podívají se na prezentaci erotických výrobků Fifty Shades. Večerem provede moderátorka Adéla Jirkalová.

Padesát odstínů svobody pak přinese vyvrcholení nejen večera, ale i celé trilogie o panu Greyovi a jeho partnerce Aně.

Autoři | Foto Cinestar.cz

Štítky 50 odstínů svobody, kino, Cinestar, dámská jízda

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.