pondělí 19. října 2020 Michaela

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Kam vyrazit? Zoo Hluboká zve na Den zvířat

V neděli 4. října oslavíme v Zoo Hluboká Mezinárodní den zvířat. A vy můžete s námi. Od 10 do 16 hodin bude pro malé i velké návštěvníky připraven program v podobě tvůrčích, soutěžních i vzdělávacích stanovišť. Proběhnou i oblíbená komentovaná krmení vybraných druhů zvířat (např. vyder či surikat).

Mezinárodní den zvířat připadá na 4. října. V tento den roku 1226 totiž zemřel patron zvířat - františkánský mnich Sv. František z Assisi, který proslul péčí o opuštěná, nemocná a týraná zvířata. V ČR se Den zvířat slaví od roku 1994.

Hostem bude Lucie Záhorová z Agentury ochrany přírody a krajiny České republiky, která návštěvníkům představí kampaň S MOBILEM NA VEVERKY. Vysvětlí, jak se i vy můžete zapojit do ochrany veverek a aktivně pomoci s mapováním tohoto chráněného živočicha.

Díky společnosti ELEKTROWIN je možné získat na tento den volnou dětskou vstupenku do zoo. Ale nebude to zadarmo! Získá ji prvních 100 dětských návštěvníků, kteří přinesou malý vysloužilý elektrospotřebič (fén, rychlovarnou konvici, mixér, apod.) a odevzdají ho ve stánku společnosti Elektrowin před vstupem do zoo.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

PR text

Štítky Hluboká nad Vltavou, zoo, Den zvířat

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.