neděle 23. února 2020 Svatopluk

Pardál připlouvá s dalším ročníkem kuriózních plavidel ve Vyšším Brodě!

I letos se plavci dočkají! Už první zářijovou sobotu vypukne pod hrází ve Vyšším Brodě kuriózní mumraj. Na břeh se budou dovážet jakási nesouměrná a podivně vyhlížející monstra, která budou mít se zažitými plovacími prostředky jen pramálo společného.

Třiačtyřicátý ročník kuriózních plavidel začne v sobotu 5. září 2015 v 9:00. Bezprostředně po zahajovacím ceremoniálu budou následovat přejímky plavidel a po nich si mohou všichni užít plno vyladěné zábavy při doprovodném programu. To vše potrvá až do 13:27, kdy bude letošní plavba slavnostně odstartována!

Těšit se můžete na Echt pivo, výborné jídlo, soutěže, hudební program, online streaming z plavby na velkoplošné obrazovce a na spoustu další vyladěné zábavy.

Pardál připravil pro vítěznou posádku hlavní výhru ve výši 20 tisíc korun a pro účastníky diváckého hlasování vychytané ceny. Stejně jako v minulých ročnících se na akci neplatí vstupné.

Hudební program

Black Out
Fusion Of The Ruins
Lakomá Barka
Whitesnake Revival
Nadoraz

Info pro plavce

Přejímka plavidel, prezentace plavců: sobota 5. září od 9:00 do 12:00.

13:00 - rozprava (povinná účast všech plavců před vyplutím!)
13:27 - start plavby
19:00 - vyhlášení výsledků

Startovné bez poplatku, avšak přijímají se dárky a pozornosti, ke kterým možná nebude přihlédnuto při oceňování posádky.

Technické požadavky

Konstrukce plavidla: mimo lodi vše, co je způsobilé plout po Vltavě z Vyššího Brodu do Rožmberka nad Vltavou a neznečistí řeku.

Maximální rozměry: šířka 2,2 metru, výška 1,8 metru, délka neomezena (dána způsobilostí).

Posádka: zastupuje ji kapitán, při prezentaci se prokazuje OP osoba starší 18 let, všichni účastníci musí umět plavat, osoby mladší 18 let plují výhradně se souhlasem a na zodpovědnost zákonného zástupce.

Více informací na www.plavidla.pardal.cz nebo facebookové události.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.