neděle 26. ledna 2020 Zora

V budějckém multikině se uskutečnila první Pánská jízda

Dámské jízdy v multikině CineStar nejsou ničím neobvyklým. Pohodová atmosféra, welcome drink, tombola a film. Aby to ale mužům nebylo líto, tak se ve středu v největším budějckém kině uskutečnila i první Pánská jízda.

Na předpremiéru filmu G.I. Joe 2: Odplata dorazilo několik desítek mužů, mezi nimiž se sem tam objevila i nějaká ta slečna.

U vstupu dostali pánové pivo, někteří možná dvě nebo tři, a odebrali se do sálu, kde na ně čekal moderátor rádia Kiss Jižní Čechy Jarda Košatka, který celým večerem provázel.

Po úvodním slově a představení nového jihočeského lifestylového magazínu byla atmosféra v sále veselá a uvolněná, o což se postarali zejména pánové v prvních řadách.

Poté následovala tombola. Tentokrát se nelosovalo o kosmetiku, jak je tomu na Dámských jízdách zvykem, ale o ryze pánské ceny, mezi nimiž byla poukázka do pivních lázní, karton piv nebo filmové plakáty.

Premiérová Pánská jízda se tedy velice vydařila a mužům už nemusí být líto, že se na ně v multikině nemyslí. Určitě totiž nebyla poslední!

Štítky Pánská jízda, G.I. Joe 2: Odveta, multikino CineStar České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.