čtvrtek 20. února 2020 Oldřich

Akce pro Arpidu při hokejovém zápase Motoru vynesla téměř 350 tisíc korun

Že mají motoráci dobré srdce, to jsme dávno věděli, ale charitativní zápas pro centrum Arpida v letošní sezoně přesto překonal všechna očekávání! Během utkání ve vánočních dresech a díky aukcím obrázků a dresů se vybrala neuvěřitelná částka 342 773 korun, díky níž se budou moci děti z Arpidy v létě radovat a uzdravovat u moře.

A jakým způsobem se peníze vybraly? Největší část peněz přinesla aukce dresů, jejíž rekordní výtěžek šokoval - fandové vydražili dresy za 185 439 korun!

Nejlépe si vedl dres Davida Gilberta, který byl vydražen za neuvěřitelných 11 950 korun. Dražily se i obrázky hráčů namalované dětmi z Arpidy, které provázely celé charitativní utkání. A výtěžek z této aukce byl také fantastický - 29 900 korun! Ale už během samotného zápasu předvedli motoráci ohromnou štědrost. Do pokladniček a terminálů přispěli skvělých 87 434 korun a často si ani nevzali perníčky věnované společností REJ a další krásné maličkosti od Arpidy.

Celou částku pak uzavřel výtěžek z DMS, neboli darovacích SMS, těch přišlo v zápasový den celkem za 40 000 korun. Dohromady si tak mohlo centrum Arpida odnést výše zmiňovanou částku.

„Jsme hrdí na naše fanoušky, jasně se ukazuje, že Motor je mnohem víc než jen hokej, je to i srdce na správném místě,“ uvedl klub na svém webu.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Tisková zpráva | Foto Jan Homolka

Štítky Motor, hokej, Arpida, akce

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.