úterý 21. září 2021 Matouš

HLEDÁME PÁNÍČKA: Edgar hledá nový milující domov. Komu přinese štěstí?

Nového majitele budeme tentokrát hledat pro černého kocourka, který dostal jméno Edgar. Miluje lidi, společnost a válení. A hledá domov plný lásky, porozumění a péče. Najde takový?

Kocour Edgar dostal jméno podle slavného spisovatele Edgara Allana Poa. Ten totiž napsal hororovou povídku Černý kocour. Osud táborského koucourka naštěstí není vůbec tak tragický, jako je tomu v povídce. 

„Je to kocourek, ke kterému se nikdo nechoval ošklivě, naopak je vymazlený a úplně dokonalý. To, že si ho někdo nevyzvedl, lidem nezazlívá a pořád by se jen mazlil. Miluje lidi, společnost a váleníčko. Úplně šťastný by byl někde pěkně v teple, u krbu s páníčkem, který by kouřil dýmku, četl knihy a drbal ho. Ale neopovrhne ani nějakou fajn ženskou či větší rodinou. Jen aby ho nikdo netahal za ocas a měl stále kdo drbat jeho kožíšek,“ popisuje Zdenka Fürst z táborského útulku.

Edgar je připravený vyrazit do nového domova. Je kastrovaný, kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem.

Jaký hledá domov?

Hledá domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s budoucím přístupem ven po zabydlení a adaptaci. Je mazlivý a perfektně čistotný. Vztah k jiným kočičkám zdá se dobrý.

„Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Edgar bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Edgarovi nabízíte. Na e-mail odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467," říká Zdenka Fürst.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Radek Havlíček, Útulek Tábor

Štítky hledáme páníčka, kočičí okénko, Tábor, útulek

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.