pondělí 17. února 2020 Miloslava

Jedná se o blog, názory redakce se nemusí s názory autora shodovat.

Život nechci promrhat s nohama na stole. Budu si ho užívat na plný pecky!

Ahojky, dneska se společně trochu zasníme a třeba objevíme skryté sny, které budou moci jednoho dne přejít v realitu, a u toho se budete moci inspirovat outfitem.

Právě zažívám stav, kdy si říkám, jak je krásné si v životě plnit sny a jít si za nimi. Ať už jsou malé či velké. Hlavně, že jsou moje, vaše. Přejeme si, aby naše touhy přešly v realitu. Jen některé se splní, některé třeba ne. Ale vaše víra, doufání a motivace spolu s pozitivní myslí vám určitě nějaká vaše přání pomohou uskutečnit.

Jsem pozitivně myslící člověk a vždy při řešení problému hledám a upřednostňuji pozitivní cestu. Moje hlava si ani nepřipouští nějaké negativní vlivy, že by něco nešlo, že to nevyjde, že se to či ono nemůže povést, známé „co by kdyby“. Prostě tak to bude, protože si to přeji. No, je to tak...

Jsou to třeba maličkosti. Pro příklad - jedu do Prahy, kde je opravdu vždy těžké zaparkovat, já si ale ani nepřipustím, že bych nenašla místo. Prostě si řeknu, že potřebuji zaparkovat tam a tam... A ono to skoro vždy vyjde!

A tak je to i s těmi sny... Pokud se chcete stát hollywoodskou movie star, založit si blog o gastronomii, sníte o práci ve vaší vysněné firmě, toužíte být návrhářkou či mít vlastní restauraci... konejte!!! Když budete sedět doma na zadku a jen o tom mluvit, splnění snu se dočkáte asi velmi těžko. Je někdy velmi obtížné sami sebe přinutit k činu. Já to znám... Kolikrát jsem se už vzdávala, ale něco mě vždy nakoplo a já se do toho zase pustila.

Třeba můj blog? Přemýšlela jsem o něm už před pěti lety, ale nevěřila jsem si, styděla se a váhala, zda na to mám. Teď přišla ta správná doba, já se konečně realizuji a strašně mě to baví. Psaní mě dokonce začalo tak bavit, že vím, že jednou, až budu mít mnoho dalších zkušeností a budu vyzrálou ženou, napíšu knihu.

Říkáte si, ta se nejspíš zbláznila!?! Ano, možná máte pravdu. Ale raději budu chvíli trochu bláznit a budu šťastná, než později litovat, že jsem to ani nezkusila. Co víc se může stát, když zkusíte a ono to nevyjde? Vrátíte se zpět na začátek a budete zkoušet něco jiného. Podstatné je, že se o něco pokoušíte, že žijete, že jen nepřežíváte.

Ano, jsem opravdu velký milovník života a nehodlám ho tady promrhat s nohama na stole. Proto budu cestovat, co mě budou nohy nést, milovat, dokud mé srdce bude tepat, pomáhat, pokud mi síly budou stačit a užívat života „na plný pecky“. Co vy na to? Jdete do toho se mnou? Splníte si vaše sny? Pokusíte se?

Už jsem si pár svých snů splnila - no, víc než pár, ale stále jsou tady sny nesplněné, po kterých toužím a věřím, že si i je budu postupně a pomalu odškrtávat.

A vaše sny? Po čem toužíte vy? A plní se vám vaše touhy? Inspirujte nás...

P.S.: Z celého srdce vám přeji, aby se vám sny plnily a nepřestávali jste v ně věřit. Víra je to nejdůležitější a pak - NĚCO PRO JEJICH SPLNĚNÍ UDĚLAT. Udělat ten první, nejtěžší krok...

Sledujte mě i na mém bloguFacebooku, nebo Instagramu.

KISS Vaše Baruš kiss

Štítky BKBlog Barbory Kotalíkové, Barbora Kotalíková, blog

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.