sobota 17. dubna 2021 Rudolf

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko listopadu

Soutěž o říjnová drbňátka jsou u konce. Vítězem dalšího měsíce se stala dvojčata Matyas a Adam Kuníkovi! Na druhém místě se umístil Ondřej Schwinger a třetí je Matylda Nováková. Všem výhercům moc gratulujeme!

Na zmíněná miminka čekají v redakci Budějcké Drbny dárkové balíčky od společnosti dm drogerie markt Česká republika! Prosíme rodiče, ať nás kontaktují na e-mailu sefredaktor@budejckadrbna.cz a domluví si termín předání.

Nyní vyhlašujeme soutěž listopadových drbňátek. Od společnosti dm drogerie markt Česká republika získají tři drbňátka s největším počtem hlasů dárkové balíčky v hodnotě 2000, 1500 a 1000 korun. Hlasování je jednoduché – stačí se registrovat na webu Budějcké Drbny, přihlásit se, rozkliknout připojenou fotogalerii v článku a dát hlas tomu miminku, které se vám zdá nejroztomilejší. Každému miminku můžete dát jeden hlas. Facebookové hlasy nebudou brány v potaz.

Všem miminkům přejeme, ať se jim na tom našem světě líbí, a maminkám děkujeme za spolupráci! Hlasování bude ukončeno v pondělí 11. ledna. V případě zájmu o zařazení do soutěže zašlete fotografii miminka na adresu miminka@budejckadrbna.cz.

Drbňátka listopad 2020

úterý, 8. prosince 2020, 16:24

ZÍKOVÁ Karolína
CHALUPA Viktor

Hodnocení článku je 56 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Koláž drbňátek

Štítky drbňátko, hlasování, miminko, DM Drogerie Markt

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.