Kriminalisté obvinili muže, který na Jindřichohradecku zabil ženu. Hrozí mu až výjimečný trest

Autoři | Foto

Jihočeští kriminalisté obvinili třiačtyřicetiletého Ivana Kardose, který v sobotu nad ránem zabil dvaačtyřicetiletou ženu. Pachatel se po činu vydal na útěk. Policisté po něm vyhlásili celorepublikové pátrání a dopadnout se jim ho podařilo kolem sedmé večer téhož dne v jedné z obcí v okrese Jičín.

K vraždě došlo v sobotu v jedné z obcí na Jindřichohradecku. „Konflikt mezi mužem a ženou středního věku skončil jejím napadením, kterému později podlehla,“ uvedla v sobotu policejní mluvčí Lenka Krausová.

Policie dopadla muže podezřelého z vraždy

Policii se dnes večer podařilo dopadnout muže, který je podezřelý z vraždy na Jindřichohradecku, ke které mělo dojít dnes ráno. Obětí má být žena, která se s hledaným Ivanem Kardosem dostala do konfliktu. Podezřelého chytili v okrese Jičín.

Kriminalisté podali státnímu zástupci podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby. Hrozí mu trest odnětí svobody na patnáct až dvacet let nebo výjimečný trest.

Ohodnoť článek

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky vražda, Jindřichohradecko, kriminalisté, obvinění, vězení, okres Jindřichův Hradec, Jičín, Lenka Koloušková

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.