Počasí dnes12 °C, zítra12 °C
Pondělí 4. března 2024  |  Svátek má Stela
Bez reklam

Strážníci spolu s policisty zachraňovali mladíka před skokem z mostu

Dne 17. 10. 2011 v 19.05 hod. bylo na linku 156 přijato oznámení, že za zábradlím Krumlovského mostu vedoucího přes řeku Malši stojí neznámý mladík, který se z něj patrně chystá skočit.

Z tohoto důvodu byla na místo vyslána i hlídka strážníků MP ČB, která zde mladíka skutečně nalezla. V blízkosti muže se již nacházela hlídka Policie ČR, která se snažila s mladíkem komunikovat.

Z rozhovoru s mužem bylo patrné, že se mladík chystá skočit dolů a proto strážníci a policisté využili vhodného okamžiku a mladíka zachytili. Poté ho obě hlídky společnými silami přetáhly přes zábradlí mostní konstrukce tak, aby ho dostaly z nebezpečné římsy, ze které mohl muž kdykoliv spadnout.

Následně byl muž odveden ke služebním vozidlům, kde byl vyzván k prokázání totožnosti, při které bylo zjištěno, že jde o 23letého mladíka z Českobudějovicka, který se takto rozhodl řešit své osobní problémy. Celou věc si následně převzali již samotní policisté k dořešení. 

Autor: Václav Sup, MPČB

Štítky Malše, Policie České republiky, okres České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Strážníci spolu s policisty zachraňovali mladíka před skokem z mostu  |  Krimi  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.