Po 24. 8. 2026Bartoloměj

policie

Policie pátrá po muži na fotografii. Může pomoct s vyšetřováním případuKrimi

Policie pátrá po muži na fotografii. Může pomoct s vyšetřováním případu

Jihočeští policisté pátrají po muži, který by jim mohl pomoct s vyšetřováním případu. Hledaný měl cestovat v minulém týdnu vlakem z Českých Budějovic do Prahy. Informace o něm mohou lidé volat na policejní linku.

Řidič ujížděl policii. Na křižovatce naboural do auta a poté do stromuKrimi

Honička ulicemi Budějc. Ujíždějící řidič naboural na křižovatce do auta, zastavil ho až strom

Honička jak z akčního filmu. Tak popisují svědci ranní nehodu na Lidické třídě. Muž, který měl ujíždět policii, naboural na frekventované křižovatce do jiného osobního auta a poté do stromu. Řidiče policie ihned po nehodě zadržela a zdravotníci ho převezli do nemocnice k vyšetření.

! Nepojmenováno - 9:32:41 17.4.2021Krimi

Po notorickém útěkáři pátrá znovu policie

Už po několikáté pátrají jihočeští policisté po čtrnáctiletém Jakubovi Vlkovi, který je svěřencem dětského diagnostického ústavu. Chlapec se včera nevrátil z vycházky a dosud o sobě nepodal žádnou zprávu.

Dvojice si nabrala půjčky za 900 tisíc korun, které nesplácela. Teď čelí trestnímu stíháníKrimi

Dvojice si nabrala půjčky za 900 tisíc korun, které nesplácela. Teď čelí trestnímu stíhání

Více než 900 tisíc korun si měla během dvou a půl let napůjčovat dvojice z Českokrumlovska. Díky nepravdivým nebo upraveným informacím získali muž s ženou půjčky a úvěry, které ale nespláceli. Nyní je proti nim vedeno trestní stíhání.

Od známého dostával stovky zpráv a emailů. Nebezpečného stalkera stíhá policieKrimi

Od známého dostával stovky zpráv a emailů. Nebezpečného stalkera stíhá policie

Více než 240 emailů a 480 zpráv dostal muž z Jindřichohradecka, kterého tímto způsobem obtěžoval jeho známý. Zprávy, které byly mnohdy i se sexuálním podtextem, musela nakonec vyšetřovat i policie. Podezřelý muž je obviněný z nebezpečného pronásledování.

Nohu z plynu. Policie na příští středu chystá další Speed Marathon.Doprava

Nohu z plynu. Policie na příští středu chystá další Speed Marathon

Jihočeští policisté se ve středu 21. dubna připojí k celoevropské akci s názvem Speed Maraton. Kontrolovat budou hlavně dodržování rychlosti, ale neunikne jim ani technický stav vozidel, telefonování nebo jízda bez bezpečnostních pásů. Místa, na kterých se policisté objeví, vytipovali sami lidé.

ilustrační foto.Společnost

Setkávání maximálně dvou lidí? Policie nebude dodržování vládního nařízení kontrolovat

Vládní nařízení týkající se setkávání maximálně dvou lidí venku i uvnitř nebudou policisté kontrolovat. Podle vyjádření na Twitteru mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví pokrývá pouze hromadné akce.

ilustrační foto.Krimi

Policie pátrá po červeném mercedesu. Jeho řidič ujel od nehody

Jihočeští policisté pátrají po červeném automobilu, který se v neděli střetl s jiným vozem v obci Rástely. Jeho řidič od nehody ujel. Podle policie se nejspíš jednalo o osobní automobil značky Mercedes červené vybledlé barvy řady A.

Městská policie by zasloužila lepší promo, lidé nás berou jako botičkáře, říká strážník, který se učí od amerických kolegůSpolečnost

Městská policie by zasloužila lepší promo, lidé nás berou jako botičkáře, říká strážník, který se učí od amerických kolegů

Zářným příkladem toho, jak může vypadat člověk, pro kterého je práce zároveň koníčkem, je pražský strážník Petr Reif. Ten už dvacet let slouží v centru metropole a stále ke své práci přistupuje jako k poslání. Sbírat zkušenosti a zdokonalovat se létá až „za velkou louži“, kde vyráží do terénu s americkými policisty. Pokud vám obličej dvaačtyřicetiletého rodáka z Boskovic přijde povědomý, dost možná jste ho zahlédli na televizní obrazovce. Reif totiž ve volnu vystupuje jako příležitostný herec v pořadech, kde často ztvárňuje strážce zákona. V rozsáhlém rozhovoru ho teď vyzpovídala Drbna.

V Rakousku přepadl banku, pak se nechal odvézt k českým hranicím. Policie pátrá po muži z kamerových záznamů.Krimi

V Rakousku přepadl banku, pak se nechal odvézt k českým hranicím. Policie pátrá po muži na snímku

Rakouští policisté pátrají po lupiči, který přepadl banku v Linci a následně se nechal taxíkem odvézt do příhraničního Freistadtu. Řidiči se svěřil, že je ze Slovenska a že v Německu dříve pracoval jako malíř. Pokud muže poznáváte, kontaktujte policisty na lince 158.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Stačí vyrazit do lesa a vyfotit mraveniště. Pomoci můžete vědcům z celé EvropySpolečnost

Stačí vyrazit do lesa a vyfotit mraveniště. Pomoci můžete vědcům z celé Evropy

Chodíte rádi do přírody? Chcete se při svých túrách a výletech zábavnou formou zapojit do velkého vědeckého projektu, který aktuálně probíhá napříč celou Evropou? Monitorujte společně s vědci kupy lesních mravenců, které při svých cestách objevíte.

Dřevosochaři před Zoo Hluboká promění dřevo v uměníSpolečnost

Dřevosochaři před Zoo Hluboká promění dřevo v umění

Před Zoo Hluboká a NZM Ohrada proběhne ve dnech 25.–28. srpna již 12. ročník dřevosochařského sympozia. Akce bude mít letos československou účast. Kromě českých dřevosochařů Jiřího Nekoly a Romana Mikuše se představí také slovenští umělci Michal Trnovský a Michal Husár.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook