středa 22. září 2021 Darina

Vyhledávání

Nalezené články: "Štíři"

Štíři startují nábor nových členů

Florbalový klub Štíři České Budějovice začal s náborem nových členů do mládežnických družstev. Hlásit se mohou všichni zájemci ročníků narození 2007 až 2016. "Vítáme kluky i holky," říká prezident klubu Jiří Kratochvíl.

IGY Centrum se sportovními akcemi nekončí. Nyní zve na veřejný trénink UFC fightera Davida Dvořáka

IGY Centrum se sportovními akcemi po Big Summer Games nekončí. S novou kampaní s titulem Pro děti? zve třeba na veřejný trénink UFC fightera Davida Dvořáka.

Štíři konečně mohou trénovat v halách, klub připravuje i letní příměstské kempy pro veřejnost

Konečně můžeme! Florbalisté z FBC Štíři zase plní tělocvičny a haly po celých Českých Budějovicích a okolí. Vládní opatření již umožňují trénovat a známý florbalový klub toho ihned využil.

Fbc Štíři České Budějovice pořádají Sportovně pohádkový dětský den

Fbc Štíři České Budějovice pořádají Sportovně pohádkový dětský den, který se koná v sobotu 5. června od 10 do 14 hodin v nově vzniklém prostoru bývalého basebalové hřiště na Složišti.

Ženy si vybírají z tisíců různých odstínů, chlapi tak ze sedmi barev, říká manažer budějckého obchodu Barvy – Laky Komplet

Na výběr mají z tisíců barev a kromě autolaků je v jejich obchodě k dostání naprosto vše, co člověk při malování potřebuje. Jediné, co v budějcké prodejně Barvy – Laky Komplet na Rudolfovské třídě nedostanete, jsou laciné šunty. Prodejna si zakládá...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Štíři"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Štíři"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.