úterý 19. listopadu 2019 Alžběta

Vyhledávání

Nalezené články: "hendikepovaný plavec"

Jihočech Arnošt Petráček je dvojnásobným evropským šampionem

Světový rekordman a úřadující paralympijský šampion z Ria de Janeiro Arnošt Petráček potvrdil na mistrovství Evropy hendikepovaných plavců v irském Dublinu roli favorita ve své královské disciplíně, znakařské padesátce, a doplaval si pro zlato....

Hendikepovaný plavec Petráček dostal ocenění od primátora

Budějcký hendikepovaný plavec Arnošt Petráček, který v uplynulém roce vyhrál mistrovství světa v Mexiku, přijal pozvání od primátora města Jiřího Svobody. Jihočech vyhrál v Mexiku na trati 50 metrů motýlek.

Hendikepovaný plavec Petráček má formu. Vyhrál v Německu a míří do Mexika

Necelé dva měsíce zbývají do světového šampionátu v Mexiku, který je nejbližší vrchol budějckého hendikepovaného plavce Arnošta Petráčka. Jihočech je nyní v plné přípravě a má další světový rekord.

ANKETA: Vyberte největší zářijovou událost roku 2016 na jihu Čech

Už několik dnů vládne rok se sedmnáctkou na konci. Ale na chvilku se ještě zastavte a ohlédněte se za rokem 2016, který byl velmi bohatý na události v Jihočeském kraji. Tady je připomínka některých momentů ze září roku 2016.

Připomeňte si sportovní události roku 2014 na jihu Čech

Rok 2014 byl na jihu Čech na sportovní zápasy, události, zajímavosti a překvapení hodně bohatý. Budějcká Drbna se ohlédla, co se v končícím roce dělo. Z velké nabídky sportovních akcí má největší zastoupení hokej a volejbal. Nechybějí ale ani menší...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hendikepovaný plavec"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hendikepovaný plavec"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.