středa 13. listopadu 2019 Tibor

Opilý mladík, který vezl na kapotě auta svého kamaráda, je trestně stíhán

Kriminalisté z Českého Krumlova začali trestně stíhat mladíka, který v září způsobil vážnou dopravné nehodu. Policisté se při vyšetřování nehody nestačili divit. V autě totiž cestovalo 10 lidí. Aby toho nebylo málo, tak se na přední kapotě nějakým způsobem držel jedenadvacetiletý vrstevník.

Vážná nehoda se stala v polovině září mezi obcemi Plešovice a Třísov. Devatenáctiletý řidič osobního auta značky Peugeot 207 převážel devět lidí, desátý cestoval na přední kapotě. Řidič ale prudce zabrzdil, mladý muž spadl a auto ho přejelo. Mladík byl s těžkým zraněním transportován do nemocnice.

Opilý mladík vezl v peugeotu devět lidí. Desátého, který cestoval na kapotě, auto přejelo

Českokrumlovští kriminalisté vyšetřují vážnou dopravní nehodu z neděle, která se stala mezi obcemi Plešovice a Třísov. Řidič osobního auta značky Peugeot 207 převážel devět lidí, desátý cestoval na přední kapotě. Řidič ale prudce zabrzdil, mladý...

Policisté zjistili, že mladý řidič má v dechu 0,9 promile. „Devatenáctiletý řidič je nyní trestně stíhán ve věci přečinů těžké ublížení na zdraví z nedbalosti a ohrožení pod vlivem návykové látky,“ uvedl tiskový mluvčí policie Milan Bajcura, který dodal, že mladík cestující na kapotě utrpěl mnohačetná zranění celého těla. 

Foto pcr.cz

Štítky alkohol, vážná nehoda, Českokrumlovsko, policie, zranění, trestní stíhání

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.