pátek 22. ledna 2021 Slavomír

Žena, která obvinila manžela ze znásilnění, nedala souhlas s jeho stíháním. Policie případ odložila

Jihočeští kriminalisté odložili případ znásilnění, ke kterému mělo dojít na konci srpna na Jindřichohradecku. Podezřelý muž měl podle policie znásilnit svou manželku ve vaně během společného koupání. Napadená žena, která na policii vše oznámila, nakonec s trestním stíháním svého muže nesouhlasila.

 Ke znásilnění mělo dojít na konci srpna v jednom z domů na Jindřichohradecku. Napadená žena měla se svým mužem přijít domů večer z hospody. Po příchodu se odebrala do koupelny, kde se chtěla vykoupat. S jejím svolením se k ní měl přidat její manžel, který po ní ale požadoval pohlavní styk.

„Žena měla muže odmítnout, avšak on i přes její odpor, kdy se měla bránit, měl na ní vykonat soulož. Následně se jí podařilo vyprostit a měla utéci do pokoje, kde měly být děti. Tam zavolala na linku 158,“ popsala tisková mluvčí policie Hana Millerová.

Na místo přijeli policisté a kriminální technik, kteří podezřelého muže zadrželi a umístili do policejní cely. Případ si poté převzali jindřichohradečtí kriminalisté. 

„Kriminalisté připad prošetřovali a v těchto dnech ho odložili. Poškozená žena, která je zároveň i oznamovatelkou, nedala souhlas se stíháním svého manžela,“ uvedla policejní mluvčí Hana Millerová.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Jan Luxík

Štítky krimi, znásilnění, policie, vyšetřování, Jindřichův Hradec

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.