úterý 19. listopadu 2019 Alžběta

Kultura

Letní kino v Háječku letos končí. Bylo by ztrátové

Promítání pod širým nebem se pro obyvatele krajské metropole stane od letošního roku pouhou vzpomínkou. Kino navštěvovalo málo lidí a náklady na projekci stále rostou. Biograf Háječek, které provozuje stejně jako kino Kova Jan Turinský, totiž...

Titul Maturantka Roku byl již podruhé udělen v Budějcích

Správná drbna všechno ví, správná drbna u ničeho nechybí. Proto Budějcká drbna nemohla chybět u vyhlášení výsledků soutěže o nejkrásnější dívku letošních maturitních ročníků.

Labyrint z kukuřice se otevře již tuto sobotu

pondělí, 27. června 2011, 08:41Kultura

Labyrint z kukuřice se otevře již tuto sobotu

Na Farské louce v Rudolfově u Českých Budějovic si stejně jako vloni můžete vyzkoušet svůj orientační smysl v obřím labyrintu v kukuřičném poli. Unikátní atrakce otevře své brány dětem i dospělým 2. července, vydat se sem můžete denně od 10.00 do...

Napětí vzrůstá! Která maturantka bude v roce 2011 nejkrásnější?

Prestižní soutěž Maturantka roku 2011 se blíží ke svému vrcholu – k finálovému slavnostnímu večeru, ve kterém bude zvolena nejkrásnějśí a nejpřitažlivější maturantka.

Starosta Plané Ing. Tomáš Pintér zve na setkání Planských.

Kdy? V sobotu 25.6.2011 v Plané u Českých Budějovic. Účast na setkání obcí a měst, které mají ve svém názvu Planá potvrdili starostové dalších čtyř. Jmenovitě : Planá nad Lužnicí, Planá u Mariánských Lázní, Chodová Planá a Horní Planá.

Nejkrásnější maturantky České republiky v Hluboké nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou se ve dnech 10. a 11.6. 2011 stala centrem kempu soutěže Maturantka Roku 2011, které se účastní dívky letošního maturitního ročníku.

Zábavné odpoledne představí v Českých Budějovicích netradiční sporty

Sportovně-naučné odpoledne Žij zdravě s VZP chystá Všeobecná zdravotní pojišťovna na pátek 17. června na náměstí Přemysla Otakara II. V Českých Budějovicích.

Jiří Lábus uvede Hydrobestiář v galerii Hrozen...

Výstavu pastelů TŘEBOŇSKÝ HIDROBESTIÁŘ z cyklu ŽIVOČICHOPIS malíře Tomáše Paula můžete ode dneška až do soboty 9. července zhlédnout v českobudějovické Galerii Hrozen. Vernisáž se uskuteční dnes od 17 hodin, výstavu uvede člen Studia Ypsilon pan...

Na Hluboké padl nový Český rekord

pondělí, 13. června 2011, 18:53Kultura

Na Hluboké padl nový Český rekord

Mažoretky Hlubocké Princezny připravily na páteční odpoledne skvělou akci jak pro děti z týmu, tak pro širokou veřejnost. V pátek 10.6. se zámecká zahrada v Hluboké nad Vltavou proměnila ve svět milovníků céček. Od 16ti hodin se travnatá plocha...

Za Múzami do kláštera v Borovanech.

čtvrtek, 9. června 2011, 10:22Kultura

Za Múzami do kláštera v Borovanech.

Přijměte pozvání sličných Múz, které sestoupily z Olympu, aby se staly Vašimi průvodkyněmi při noční prohlídce vloni zrekonstruovaného augustiniánského kláštera v malebných Borovanech.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.