úterý 12. listopadu 2019 Benedikt

Orientální tanečnice rozpálily publikum v ArtIGY

Kulturní prostory v nákupním centru IGY se v sobotu přes den proměnily v tržiště, kde prodávalo kolem padesáti prodejců zajímavé šperky, hračky a jiné originální předměty. Večer se pak diváci přesunuli do orientu. Ženskost, svůdnost a příjemná atmosféra z tanečnic přímo sálaly.

Další ročník festivalu orientálního tance proběhl v sobotu v ArtIGY. Aiwa! festival se letos spojil s několika desítkami šikovných řemeslníků, kteří se postarali i o dílničky pro děti a dospělé. Na své si zde přišly hlavně tanečnice, které si mohly doplnit kostýmy o krásné šperky a ozdoby.

Večer se sál proměnil na dům Mahárádži, kde krásné dívky a ženy předváděly své taneční dovednosti. Chvíli na pódiu tančily nezkrotné šelmy a rozverné svůdnice, pak zase cudné a nevinné krásky.

„Je neuvěřitelné, jak dokáže být žena krásná, když se pestře namaluje, udělá si krásný účes, ozdobí se šperky a zajímavým šatem odhalujícím její ladné křivky,“ komentoval vystoupení Karel Mašek.

Galavečer uvedla historická skupina Dei Gratia a speciálním hostem byla výherkyně taneční soutěže tribal fusion nádherná Raushanah, kterou si tanečnice užily ještě v neděli na tanečním semináři.

Aiwa! festival 2013 v ArtIGY

středa, 20. listopadu 2013, 13:40

Cikánský tanec Wardy byl plný energie
Kolem padesáti zručných lidí se sešlo v ArtIGY

Štítky Aiwa! festival, ArtIGY, orientální tanečnice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.