Počasí dnes-2 °C, zítra-1 °C
Úterý 7. února 2023  |  Svátek má Veronika

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Desátou jubilejní výstavu jihočeských výtvarníků pořádá městys Křemže

PR článek

Slavnostní vernisáží bude v pátek 3. září 2021 v 18 hodin v sále radnice ve Křemži otevřena výstava děl jihočeských výtvarníků. Výstava bude otevřena do 12. září 2021, a to v pracovní dny od 13 do 18 hodin a o víkendu od 10 do 18 hodin.

Když se odmyslí nultý ročník konání společné výstavy v radničním sálu v roce 2009, bude se letos od 3. září konat jubilejní 10. ročník společné výstavy převážně jihočeských výtvarníků. (v roce 2018 a 2020 se výstava nekonala). Za tu dobu se v Křemži prezentovaly desítky amatérských i profesionálních umělců v řadě výtvarných odvětví.

Na letošní společnou výstavu přijalo pozvání 20 umělců s obrazy, fotografiemi, textilní tvorbou, keramikou, mozaikovými obrazy. Představeny budou také knihy s historickou tématikou spisovatelky Jaroslavy Pixové z Putimi.

Společnou výstavu otevře při slavnostním zahájení starosta městyse Křemže Ing. Josef Troup v sobotu 3. září 2021 v 18. hodin. Výstava bude dále otevřena do 12. září v sobotu a v neděli od 10. do 18. hodin a v pracovní dny od 13. do 18. hodin.

Zahájení výstavy vždy provází dobrá nálada, hezká setkání a pocity radosti.

Ohodnoť článek

Štítky výstava, Křemže, kultura, pozvánka, Jubilejní zemská výstava v Praze 1891, vernisáž, pracovní den, Putim

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.