pondělí 9. prosince 2019 Vratislav

Drbňátko měsíce

Drbňátka – leden 2018

středa, 21. února 2018, 20:41

Koller Antonín Petr
Jindrová Nikola
SOUTĚŽ: Hlasujte pro prosincová drbňátka

Hlasování o drbňátko měsíce listopadu je u konce. Nejvíce hlasů od vás dostala Kateřina Davidová, která se tak stala vítězkou! Gratulujeme! Na druhém místě skončila Jasmine Houfková a bronzovou pozici bere Tobiáš Tondl.

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátka za měsíc listopad

Hlasování o drbňátko měsíce října je u konce. Nejvíce hlasů od vás dostal Mikuláš Sedláček, který se tak stal vítězem! Gratulujeme! Na druhém místě skončila Josefína Cirhanová a bronzovou pozici bere Klára Ivanová.

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátka za měsíc říjen

Hlasování o drbňátko měsíce září je u konce. Nejvíce hlasů od vás dostal Martin Kopta, který se tak stal vítězem! Gratulujeme! Na druhém místě skončil Ladislav Hošek a bronzovou pozici bere Matyáš Němeček.

Drbňátka – říjen 2017

sobota, 18. listopadu 2017, 10:05

Jiří Špindler
Vojtěch Božovský
SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátka za měsíc září

Hlasování o drbňátko měsíce srpna je u konce. Nejvíce hlasů od vás dostal Martin Kvočka, který se tak stal vítězem! Gratulujeme! Na druhém místě skončil Tomáš Matoušek a bronzovou pozici bere Nela Hovorková.

Drbňátka – září 2017

neděle, 22. října 2017, 18:33

Valerie Vítů
Lukáš Pešek
SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátka za měsíc srpen

Hlasování o drbňátko měsíce července je u konce. Nejvíce hlasů od vás dostal Jan Hronovský, který se tak stal vítězem! Gratulujeme! Na druhém místě skončila Šárka Havránková a bronzovou pozici bere Eliška Tomečková.

Drbňátka – srpen 2017

pondělí, 25. září 2017, 15:52

Drbňátka – srpen 2017
Robyn Dejmalová
SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátka za měsíc červenec

Hlasování o drbňátko měsíce června je u konce. Nejvíce hlasů od vás dostala Lenka Zivčaková, která se tak stal vítězem! Gratulujeme! Na druhém místě skončil Tomáš Ocelák a bronzovou pozici bere Adéla Bočková.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.