pondělí 17. května 2021 Aneta

Volejbalisté Jihostroje pořádají v sobotu tradiční ples

V sobotu 9. března se budějčtí volejbalisté představí svým fanouškům nejprve od 17 hodin v extraligovém utkání proti Starému Městu, ve večerních hodinách pak VK Jihostroj České Budějovice pořádá volejbalový ples.

Akce je naplánována na 20. hodinu, místem konání je Kulturní a konferenční centrum ArtIGY. Večerem bude provázet kapela MIDI Band, pro fanoušky je tradičně připravena i bohatá tombola.

V rámci unikátního doprovodného programu je nachystána bubenická show, premiéra filmu s volejbalovou tematikou a jako každý rok vystoupí i hráči extraligového A týmu, kteří si pro příchozí připravili půlnoční překvapení.

Lístky na jedinečnou akci můžete objednávat na telefonních číslech 605 273 044 (Vojtěch Zach - šéftrenér mládeže) a 777 295 757 (Filip Hoch - masér A mužstva). Vstupenky lze také zakoupit v kavárně ART IGY anebo ve fanshopu klubu.

A jak již bývám zvykem, i tentokrát můžete s Budějckou Drbnou soutěžit o volné vstupenky. Odpovězte do páteční 9. hodiny ranní na následující otázku e-mailem na adresu redakce@budejckadrbna.cz a počkejte, zda budete vylosováni. Jeden náhodně vylosovaný čtenář získá na volejbalový ples dva volné lísky.

Jak skončilo poslední utkání mezi Starým Městem a Jihostrojem?

A) výhrou Jihostroje 3:0
B) výhrou Starého Města 3:0
C) výhrou Starého Města 3:1

Do zprávy nezapomeňte připsat vaše jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli s výhercem bezprostředně po losování spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Minulé vzájemné střetnutí Jihostroje se Starým Městem skončilo výhrou Moravanů v poměru 3:0. Správně tedy byla možnost B.

Při losování výherce se štěstí usmálo na čtenářku Nikol Linduškovou, která získává dvě volné vstupenky na sobotní volejbalový ples. Blahopřejeme!

Štítky volejbalový ples Jihostroje, ArtIGY, soutěž o vstupenky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.