pondělí 13. července 2020 Markéta

Kriminalisté obvinili muže z napadení na Máji, za trojnásobný pokus vraždy mu hrozí až 18 let ve vězení

Budějčtí kriminalisté obvinili jednoho z agresorů, který měl v noci ze soboty na neděli napadnout tři muže. V místě události zasahovalo několik policejních hlídek a hlídek strážníků. Muži skončili s vážnými zranění v nemocnici.

K útoku mělo dojít k při setkání širšího kruhu rodiny před smutečním obřadem po jedné hodině ranní v ulici V. Volfa před domem číslo 19. Pohřeb se konal včera dopoledne. Na sídlišti Máj a před krematoriem proto hlídkovali policisté, kteří dohlíželi na to, aby nedošlo k dalšímu konfliktu. 

 

Několik policejních jednotek dnes v noci zasahovalo na budějckém sídlišti Máj. Při setkání rodiny tam došlo k napadení několika mužů. Tři skončili ve vážném stavu v nemocnici. Další dva policisté převezli do policejní cely. Policisté a strážníci...

Podle informací z více zdrojů mělo jít o útok nožem. Policie ale přesné zranění nespecifikovala. Tři těžce zraněné muže z místa odvezla záchranka. Další dva skončili v policejní cele. 

Kriminalisté včera večer obvinili jednoho ze zadržených mužů a podali státnímu zástupci návrh na jeho vzetí do vazby. V případě prokázání viny mu za trojnásobný pokus vraždy hrozí až 18 let za mřížemi. 

Policisté stále hledají možné svědky, kteří by mohli pomoci s objasněním případu. „Každý, kdo napadení mezi muži z ulice, balkonu či oken domu viděl, ať kontaktuje policii na lince 158. Konflikt mohl také někdo fotit či natáčet. Všechny tyto záznamy jsou pro kriminalisty důležité,“ uvedl tiskový mluvčí policie Milan Bajcura

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo13 čtenářů

Foto Jan Luxík

Štítky krimi, policie, napadení, České Budějovice, obvinění

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Miroslav Novotný

Bronx..

úterý, 26. května 2020, 20:00

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.