sobota 25. ledna 2020 Miloš

Adéla Cinklová

Adéla Cinklová » Články

Zloděj kradl z balkonů dámské spodní prádlo, hrozí mu až dva roky ve vězení

Policisté dopadli zloděje, který z balkonů v Milevsku kradl dámské spodní prádlo. Krádeží se měl dopouštět od roku 2017 do července letošního roku. Hlídka policistů dopadla muže přímo při činu – na balkoně jednoho z místních domů u prádelních šňůr.

Policisté pátrají po ženě z kamerového záznamu, mohla by výrazně přispět k objasnění krádeže

Českobudějovičtí policisté pátrají po ženě, která by mohla přispět k objasnění krádeže v obchodním centru Mercury. K té došlo v polovině listopadu. Zatím neznámý zloděj způsobil škodu za bezmála tři tisíce korun.

Vánoční strom v Budějcích je opět nejkrásnější, obhájil loňské vítězství

Vánoční strom, který zdobí českobudějovické náměstí, se stal opět nejkrásnějším v celé České republice. V internetové anketě portálu idnes.cz pro něj hlasovalo 9 459 lidí. Obhájil tak vítězství z loňského roku.

V Budějcích svítí vánoční světýlka za téměř 700 tisíc korun, novinkou je osvětlení dvou kašen

K Vánocům neodmyslitelně patří kromě stromečku i světýlka. A ta jsou vidět okolo náměstí i v jeho okolí. Město letos do světelné výzdoby investovalo 680 tisíc korun. Letošní novinkou je instalace vánoční výzdoby na dvou kašnách v parku Na Sadech.

Policisté našli ukradenou kozu z betléma, kterou někdo podřízl

Jindřichohradečtí policisté našli kozu, kterou někdo v neděli v noci podřízl a ukradl z živého betléma v Jindřichově Hradci. Kdo tento hrůzný čin udělal zatím policisté neví.

Dvanáctkrát trestaný zloděj vykradl téměř čtyřicet aut, škoda je 325 tisíc korun

Kriminalisté z Budějc objasnili téměř čtyřicet případů vloupání do aut. K těm docházelo od 11. října prakticky denně, někdy i několikrát za den na území města České Budějovice, v několika případech také na Dobré Vodě. Kriminalisté zjistili, že...

Volně pobíhající pes v Průběžné ulici ohrožuje lidi i ostatní zvířata, majiteli hrozí stotisícová pokuta

V Průběžné ulici už delší dobu volně pobíhá pes, který prý ohrožuje ostatní psy i jejich majitele. A právě oni se obrátili na městskou policii. Strážníci v době příjezdu psa ani jeho majitele na místě nenašli. Následně se jim ale podařilo...

Jihostroj dnes odehraje zápas na italské půdě. Co klucí vědí o Trentino Itas?

Volejbalisté Jihostroje mají před sebou zápas s dalším italským soupeřem. Tím je Trentino Itas. Než kluci naskočili do autobusu a vydali se do Itálie, opět jsme si je trošku „proklepli“.

Agresor psychicky a fyzicky týral svou přítelkyni, hrozí mu až osm let ve vězení

Prachatičtí kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmadvacetiletého muže z Prachaticka. Ten měl podle policie psychicky a fyzicky týrat svou přítelkyni. Po mnoha útocích, při kterých ji bil pěstmi, kopal do ní nebo ji škrtil, skončila žena v...

Silničáři převzali novou techniku. Na zimu mají připraveno přes 90 tisíc tun posypového materiálu

Jihočeští silničáři dnes dostali předvánoční dárek. V deset hodin dopoledne převzali osm nových sypačů a sedm aut Unimog za 147 milionů korun. Stroje pořídili silničáři z dotace Jihočeského kraje, který Správu a údržbu silnic zřizuje. Jihočeští...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.