pátek 6. prosince 2019 Mikuláš

Drbárna

VIDEO: Drbárna – Diagnóza by měla být výzva ukázat světu, co můžu, myslí si Martina Šmuková

Nadační fond Pink Bubble není jen tak obyčejnou charitativní organizací. Nejenom že pomáhá náctiletým onkologickým pacientům při jejich boji s těžkou nemocí, ale následně stojí po jejich boku během rekonvalescence a návratu do normálního života....

VIDEO: Drbárna – Nenapadlo by mě, že budu správce Černé věže tak dlouho, říká Jan Vančura

Říká se, že když Budějčák dlouhou dobu nevidí Černou věž, je nervózní a má depresi. Tu ale určitě nemá člověk, který se o ni dennodenně stará. „Černověžníka“ a správce budějcké dominanty Jan Vančura si moderátor Ondřej Hellebrant pozval do...

VIDEO: Drbárna – V Americe se žije krásně, říká zlatý hokejový medailista z roku 2010

O hokeji, o zdraví, plánech do budoucna, Motoru a dalších tématech se rozpovídal Jirka Novotný. Proč mu přijde hokej teď úplně jiný než dřív? To vše prozradí v novém díle Drbárny.

VIDEO: Drbárna - Tony Prušák Jr. má první kérku od svého táty

Jak se Tony Prušák Jr. dostal k tetování, jaké jsou aktuální trendy nebo čeho se Tony bojí? O tom všem a o dalších zajímavostech z oblasti tetování si dnes budeme povídat s Ondrou Hellebrantem.

VIDEO: Drbárna - V lesní školce kousek od Budějc

Dnes se s Ondrou Hellebrantem podíváme do lesní školky kousek od Budějc. O tom, jak taková školka vůbec funguje, jak to v ní vypadá, co tam děti dělají, kde třeba spí, kde obědvají a kde si hrají, si povídal s Adélou Kučerovou a Petrem Novotným.

VIDEO: Drbárna - Dominik Kodras

úterý, 30. května 2017, 10:11Drbárna

VIDEO: Drbárna - Dominik Kodras

Tradičně jako každé pondělí, vám přinášíme další díl pořadu Drbárna. Dnes pro vás Ondřej Hellebrant vyzpovídal Dominika Kodrase konzultanta v oblasti sportovní přípravy tréninku.

VIDEO: Drbárna - Karel Lavický

pondělí, 22. května 2017, 17:41Drbárna

VIDEO: Drbárna - Karel Lavický

Další díl pořadu Drbárna dnes s Karel Lavický, který se celý svůj život věnuje sportu. V posledních letech je tento českobudějovcký rodák spojován především s windsurfingem, ve kterém patří k naší absolutní špičce. Ondřej Hellebrant se ho pro vás...

VIDEO: Drbárna - Pavel Ambrož

neděle, 7. května 2017, 21:22Drbárna

VIDEO: Drbárna - Pavel Ambrož

Dnes vám přinášíme další díl pořadu Drbárna. Ondrej Hellebrant vyzpovídal golfového trenéra roku 2016 Pavla Ambrože. Pavel má úspěšnou nejen trenérskou kariéru, ale také hráčskou kariéru. Tu zdobí i tři zahraná HOLE-IN-ONE.

VIDEO: Drbárna - Eduard Váňa

neděle, 30. dubna 2017, 17:39Drbárna

VIDEO: Drbárna - Eduard Váňa

Na prvního máje pro vás máme další díl pořadu Drbárna. Ondřej Hellebrant vyzpovídal Eduarda Váňu, principála kabaretu U Váňů. Věděli jste, že mají už 26 let v kuse vyprodáno?

VIDEO: Drbárna - Vašek Votruba

neděle, 23. dubna 2017, 21:19Drbárna

VIDEO: Drbárna - Vašek Votruba

Je pondělí a my vám přinášíme další díl pravidelného pořadu Drbárna. Ondrej Hellebrant si na rozhovor pozval spisovatele, novináře a muzikanta Václav Votruba.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.