čtvrtek 1. října 2020 Igor

SOUTĚŽ: Gourmet factory - škola vaření, která vás bude bavit

Sháníte originální dárek nebo chcete zlepšit své kuchařské umění? Nadělte sobě nebo svým blízkým poukaz do školy vaření Gourmet Factory!

Co je Gourmet Factory?

Připraven je pro vás projekt školy vaření, který je odlišný od dosavadních konceptů škol v regionu. Nabízí širokou nabídku tematických kurzů s profesionálními kuchaři. Každý zúčastněný si vyzkouší přípravu předem vypsaného menu na vlastní kůži a na veškerých připravených pokrmech si společně s ostatními při sklence kvalitního vína pochutná. Kurzy probíhají v duchu domácí pohody, o tu se postará vybraný šéfkuchař se svými pomocníky.

Pro koho jsou kurzy určeny?

Kurzy jsou určeny každému, kdo se chce naučit vařit něco netradičního a zažít příjemný večer. Vítáni jsou jak začátečníci, tak ti, kteří již vařit umí a chtějí se naučit něco nového.

Jaké kurzy jsou v nabídce?

Kurzy jsou zaměřeny jak na českou, tak na mezinárodní kuchyni (např. Itálie, Francie, Asie, Indie a další). Dále jsou v nabídce skupinové akce, teambuildingy nebo vaření pro děti. Seznam aktuálně vypsaných kurzů najdete na www.gourmetfactory.cz, kde můžete sobě, nebo svým blízkým, zakoupit dárkový voucher na vámi vybraný kurz. 

Gourmet Factory
Otavská 1453
370 11 České Budějovice (za Globusem v sídle společnosti Beneš nábytek)

e-mail: info@gourmetfactory.cz
telefon: 733 390 433
www.gourmetfactory.cz

Soutěž o voucher na libovolný kurz z nabídky Gourmet Factory!

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář vyhrát poukaz na libovolný kurz z nabídky Gourmet Factory. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do pátku 4. 12. následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

SOUTĚŽ SKONČILA

Dalším kurzem vaření bude Česká kuchyně. Správně je tedy odpověď A.

Poukaz na libovolný kurz získala čtenářka Lucie Sejtková. Blahopřejeme!

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.