sobota 28. května 2022 Vilém

Poznáte muže a ženu na fotografiích? Snažili se vybrat peníze z karty, o kterou majitelka přišla na nádraží

Policisté pátrají po totožnosti dvou lidí, kteří se snažili vybrat peníze z karty. Majitelka o ni přišla, když si odložila kabelku na lavičku na autobusovém nádraží. V kabelce měla také mobil a peněženku s doklady a finanční hotovostí.

Jihočeští policisté řeší pokus o neoprávněný výběr z bankomatu kvůli události, která se stala ve Strakonicích na místním autobusovém nádraží. „Kabelku s mobilním telefonem, peněženkou, doklady a finanční hotovostí si žena odložila na lavičku a poodešla k nástupišti vyprovodit a rozloučit se s příbuznou. Když se vrátila k lavičce, kabelka i s věcmi byla pryč,“ uvedla mluvčí jihočeských policistů Jaromíra Nováková

Vyšetřovatelé zjistili, že kartu v den krádeže použili dva lidé v Českých Budějovicích, kde se pokusili vybrat peníze z bankomatu. Při tom je ale zachytila bezpečnostní kamera. 

„Policisté se nyní obracejí s žádostí o spolupráci na veřejnost, která by mohla pomoci při ustanovení totožnosti osob a přispět tak k objasnění případu. Veškeré informace k osobám zachyceným na fotografiích předejte policistům prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158 nebo čísla 974 237 700,“ dodala mluvčí a upozornila, aby lidé nenechávali své věci bez dozoru a nezanechávali u svých karet PIN kód. 

Hodnocení článku je 88 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Koláž Budějcké Drbny a Policie ČR

Štítky policie, pátrání, karta, krádež, strakonice, české budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Richard Schmidtmajer

To jsou asi romove? Nebo se pletu? To by mne mrzelo.

čtvrtek, 28. dubna 2022, 12:45

Martin Vašek

Opět oběti rasismu.

středa, 27. dubna 2022, 16:14

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.