středa 7. prosince 2022 Ambrož

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Pavel Šporcl přiveze do Jindřichova Hradce Lásku a nenávist

PR článek

Nenechte si ujít komponovaný pořad plný hudby, prózy a poezie 4. října od 19:00 v kulturním domě Střelnice. Město Jindřichův Hradec zve na koncert Pavla Šporcla, který program nazvaný Láska a nenávist zasvětil lásce a vášni, která vede až k démonickým stavům.

Komponovaný pořad měl premiéru v roce 2020 a od té doby slaví úspěch po celé republice. Spolu s Pavlem Šporclem se divákům představí také klavírista Petr Jiříkovský. V sále kulturního domu Střelnice zazní skladby Ludwiga van Beethovena nebo Niccoly Paganiniho. Hudbu pak doplní umělecký přednes herečky Barbory Šporclové Kodetové, která bude předčítat například z děl Jaroslava Seiferta, Williama Shakespearea nebo Michaila Bulgakova.

Pavel Šporcl je český houslový virtuóz světového renomé, přímý pokračovatel slavné tradice české houslové školy. Díky svému umění i nekonvenčnímu vystupování slaví úspěchy na nejvýznamnějších světových pódiích u posluchačů všech generací. Jedná se patrně o vůbec nejpopulárnějšího českého umělce působícího v oblasti klasické hudby. Šporcl hraje na unikátní modré housle pro 21. století od nejlepšího současného houslaře Jana Špidlena, které si nechal postavit v roce 2005.

Vstupenky v pokladně KD Střelnice a na Pavel Šporcl - LÁSKA A NENÁVIST - koncert – program a vstupenky online | KD Střelnice

Ohodnoť článek

Štítky Pavel Šporcl, Jindřichův Hradec, Láska a nenávist

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.